Blackstar ht club 40 vintage pro alınır mı ?

Merhabalar elimdeki yamaha thr30 u satıp üstüne para ekleyip blackstar ht club 40 adlı amfiye geçiş yapmak istiyorum daha önce bu amfiyi kullanip deneyimleyen oldu mu ? Deneyimlerini buraya yazabilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Daha taze Blackstar HT 40 sattım 2 hafta önce. 2.elden de bakabilirsiniz. Bu arada 'Pro'nun normalden farkı nedir? Rengi dışında gördüğüm bir numarası yok gibi. Ama Blackstar için ilk tavsiyem alacaksanız mümkünse MKII versiyonlarını değerlendirmeniz yönünde olur.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha taze Blackstar HT 40 sattım 2 hafta önce. 2.elden de bakabilirsiniz. Bu arada 'Pro'nun normalden farkı nedir? Rengi dışında gördüğüm bir numarası yok gibi. Ama Blackstar için ilk tavsiyem alacaksanız mümkünse MKII versiyonlarını değerlendirmeniz yönünde olur.
Bilmiyom bende hocam sadece renk farklı sanırım amfi nasıldır kullanmissinizdir sert tonları güzel midir ? Apartmanda çok sıkıntı yaratır mı kulaklikta alabilirim ona göre.

Son düzenleme:
Vintage Pro'da Celestion Vintage 30 hoparlör mevcut, standard HT Club modellerde ise Celestion Seventy 80 var.

HT CLUB 40 MKII modelini kullandım, watt düşürücü olduğu için 4 watt seçeneği ile evde kullanıma uygun, çok güzel amfiydi.

MKII olmayan modellerde watt düşürücü bulunmaz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Vintage Pro'da Celestion Vintage 30 hoparlör mevcut, standard HT Club modellerde ise Celestion Seventy 80 var.

HT CLUB 40 MKII modelini kullandım, watt düşürücü olduğu için 4 watt seçeneği ile evde kullanıma uygun, çok güzel amfiydi.

MKII olmayan modellerde watt düşürücü bulunmaz.
Teşekkürler hocam ses tonları nasıl hocam beğendiniz mi siz yorumlariniz nedir

Teşekkürler hocam ama ben İzmir'de yasiyorum İstanbul kargo sıkıntı olabilir ve mümkünse deneyerek almayı isterim
Son sattığım HT40'ı Adana'daki bir arkadaştan aldım. Güzel paketleme ile gayet sorunsuz geldi. Açıkçası lambası vs kırılır diye endişe etmedim desem yalan olur.

Hocam amfiyi almaktan vazgeçtim maddi sorunlardan dolayı 25 bin TL'yi asmicak 2.el farketmez hiç lambalı amfi modeli biliyormusunuz daha önce kullandığınız varmı
O zaman tarzından bahsetmen lazım ki forum ahalisi belki daha net tavsiyeler verebilir. Ne çalacaksın? Benim tek deneyimim son 4 ayda eskittiğim Blackstar HT MK1 20 ve 40'tı. 40 olan güzel aletti. Blackstar bakacaksan MKII modellerine bakmanı tavsiye ederim. MK1 olanlarda ise 40'tan aşağı olan modellere ben bundan sonra yönelmem en azından kendi adıma.

Son sattığım HT40'ı Adana'daki bir arkadaştan aldım. Güzel paketleme ile gayet sorunsuz geldi. Açıkçası lambası vs kırılır diye endişe etmedim desem yalan olur.

O zaman tarzından bahsetmen lazım ki forum ahalisi belki daha net tavsiyeler verebilir. Ne çalacaksın? Benim tek deneyimim son 4 ayda eskittiğim Blackstar HT MK1 20 ve 40'tı. 40 olan güzel aletti. Blackstar bakacaksan MKII modellerine bakmanı tavsiye ederim. MK1 olanlarda ise 40'tan aşağı olan modellere ben bundan sonra yönelmem en azından kendi adıma.
Teşekkürler hocam genellikle metal çalacağım arada birde rock grup olarak örnek Metallica judas priest manowar diyim en çok çalıp dinlediğim rockta acdc falan Queen falan filan birde hocam 2.el alım satım işlerinde yaşımdan dolayı bilmiyorum nasıl işlemler oluyor evrak işleri vb.

Son düzenleme:

Öncelikle ilk ilanın sahibi benim. :) StoneDeaf' a teşekkür ediyorum. Kargo konusunda en ufak sorun yaşamazsın. Dünyanın en iyi kargolarından birini yapıyorum beni bilenler bilir. :) Amfi konusunda destek istersen kargoyu da ben karşılarım. Tabi bu benim ilanım için bir bilgi. Drive katının çok iyi, sorunsuz bir amfidir. Git Do-Re' de dene istersen sesini duy.

Öncelikle ilk ilanın sahibi benim. :) StoneDeaf' a teşekkür ediyorum. Kargo konusunda en ufak sorun yaşamazsın. Dünyanın en iyi kargolarından birini yapıyorum beni bilenler bilir. :) Amfi konusunda destek istersen kargoyu da ben karşılarım. Tabi bu benim ilanım için bir bilgi. Drive katının çok iyi, sorunsuz bir amfidir. Git Do-Re' de dene istersen sesini duy.
Teşekürler hocam bakarım dore de yakın yarın denemeyi düşünüyorum daha kendi amfimi satmadım bu akşam ilana koyucagim yani hemen almican 1-2 hafta içinde alicagim inşallah hızlı satılırsa hemen 🙂 teşekürler ederim ilginiz için

Hocam teşekkür ederim hepinize ilginiz için blackstar ht5r veya ht20 alacağım büyük ihtimalle bu ay içinde teşekürler yeniden

Geri