Jack kablosu önerisi

Merhabalar, yakın zamanda teslim alacağım gitarım için (s by solar) dipses yapmayan, kayıtta kullanabileceğim ve yüksek kalitede bir jack kablosu almam gerekiyor. 700 TL'ye kadar çıkabilirim. Önerileriniz neler ?

@StoneDeaf merhaba hocam, voodoo child en az 30 ft/9mt oluyor. Ses kalitesi iyidir muhakkak biraz araştırma fırsatım oldu. Dip gürültüsü konusunda nasıl? Malum uzunluğundan dolayı merak ediyorum. İki kablo arasında kaldım şu an dimarzionun aşağıdaki kablosu ve voodoo child. Hangisinde dip gürültü daha az ise onu tercih etmeyi düşünüyorum.

Bende voodo child kullanıyorum , dip ses nedir bilmem tavsiye ederim

Bir alternatif olarak: Bazı elektronikçiler harika kablolar yapabiliyorlar. Stüdyomda halen kullanıyorum bazıları 10+ yıllık. Ne ses oldu ne arıza. Hele uçları güzelinden temin edip kendin götürürsen ya da ellerinde güzel uç varsa tadından yenmez.

@StoneDeaf merhaba hocam, voodoo child en az 30 ft/9mt oluyor. Ses kalitesi iyidir muhakkak biraz araştırma fırsatım oldu. Dip gürültüsü konusunda nasıl? Malum uzunluğundan dolayı merak ediyorum. İki kablo arasında kaldım şu an dimarzionun aşağıdaki kablosu ve voodoo child. Hangisinde dip gürültü daha az ise onu tercih etmeyi düşünüyorum.

Merhaba hocam biraz ağır bir kablo fakat dip gürültü vs konusunda çok memnun eder.

Geri