Gitar önerisi

Merhaba gitar çalmaya bundan 4 ay önce başladım dedemden kalma bir klasik gitarla ama artık klasik gitardan tat alamıyorum bunun nedeni yeni başlamış olmamdan çok beni doyuran sesi alamıyorum genel olarak Anadolu rock, Türkçe rock, yabancı rock, rock-'n'-roll, hard rock ve Blues dinliyorum ve dinlesiğim şarkıları birebir çalmak istiyorum. Bundan mütevellit elektro almaya karar verdim sizlerden de öneri almak istiyorum kafamda şu an Ibanez GRX40 ve Squier affinity var(HSS almak istiyorum) bütçe konusunda çok bir sıkıntım yok amfininde parası ile 15-20 bin zorlarım

Merhaba ben de bi kaç ay önce gitar çalmaya başladım ve arama motoru kullanmayı tercih etmiyorum.
Kafamda hshshshshs dizilimli gitarlar var, bütçem 14573-202354 tl arasında. Rock,blues,jazz,alternatif (bu ne tam olarak öğrenemedim ama kendimi geliştircem bu konuda), metallica, ha bir de duman tonu olsun lütfen. amfi mi, yoksa referans monitorümü bu konuda da kararsızım bi el atın lütfen.
gitarı da relic yaptık mı süper olur. O nasıl oluyor bi yardım...
Ayrıca 123 aydır gitar çalıyorum kendimi geliştireceğim bir grupta bulursanız cidden tadından yenmez.
Teşekkür ederim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hakaret/Küfür/Tehdit/Saldırganlık/Küçümseme/Rencide edici ifade
Merhaba ben de bi kaç ay önce gitar çalmaya başladım ve arama motoru kullanmayı tercih etmiyorum.
Kafamda hshshshshs dizilimli gitarlar var, bütçem 14573-202354 tl arasında. Rock,blues,jazz,alternatif (bu ne tam olarak öğrenemedim ama kendimi geliştircem bu konuda), metallica, ha bir de duman tonu olsun lütfen. amfi mi, yoksa referans monitorümü bu konuda da kararsızım bi el atın lütfen.
Ayrıca 123 aydır gitar çalıyorum kendimi geliştireceğim bir grupta bulursanız cidden tadından yenmez.
Teşekkür ederim.
Çok komiksin birader annen gülerek mi fırlattı seni

Dostum bu elemana bakma.Ibanez Grx gitara o parayı verme onlar çöp.

Bak hem görüntüsü güzel hem sabit köprü hem de burada millet ne kadar dalga geçse de 60 bin liralık gitarları sollar.Duman da çalarsın Metallica da Acdc de Mayhem de.Manyetiklerini saran firma zaten Gibsonun 70 lerdeki manyetiklerini saran firmanın aynısı.Köprü sistemi de Hipshot markanın alt modeli.

Amfinin olmadığını düşünüyorum.Onu da şöyle halledelim.Zakk Wylde ve Akira takasaki'nin kullandığı Metaltronix M1000 amfileri saran abimizin yaptığı marka bu.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bu elemana bakma.Ibanez Grx gitara o parayı verme onlar çöp.

Bak hem görüntüsü güzel hem sabit köprü hem de burada millet ne kadar dalga geçse de 60 bin liralık gitarları sollar.Duman da çalarsın Metallica da Acdc de Mayhem de.Manyetiklerini saran firma zaten Gibsonun 70 lerdeki manyetiklerini saran firmanın aynısı.Köprü sistemi de Hipshot markanın alt modeli.
Amfinin olmadığını düşünüyorum.Onu da şöyle halledelim.Zakk Wylde ve Akira takasaki'nin kullandığı Metaltronix M1000 amfileri saran abimizin yaptığı marka bu.

Teşekkürler hocam dikkate alacağım bunları

Çok komiksin birader annen gülerek mi fırlattı seni
Böyle iğrenç tabirleri ömrüm boyunca göreceğim en iğrenç kimseye bile söyleneceğini sanmıyordum. Sizi yazdığınız mesaj hakkında düşünmeye davet ediyorum. Lütfen biraz daha saygılı olalım. Bu mesajı yazdığınız kişinin çok saygı değer bir anne, babası vardır tıpkı sizinkilerin olduğu gibi... en nihayetinde insan olduğumuz için belki de birbirimize biraz saygı ve sevgi içinde yaklaşmalıyız her birimizin aileleri var. lütfen klavye üzerinden hiç tanımadığınız insanlara gerekli saygıyı gösterin. Bir daha böyle iğrenç tabirlere başvurmayın.

İyi akşamlar dilerim.

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam dikkate alacağım bunları
Almanızı pek tavsiye etmem oman arkadaşımız sizinle biraz alay ediyor. Hangi gitarı alacağınız konusunda ise ibanez gio ve squirerın giriş seviyesi gitarları işinizi görecektir. Amfi konusunda ise 15 - 20 bin gayet iyi bir miktar. Bu amfiyi apartmanda kullanmak açısından pek önermem ama ses konusunda sorun yoksa gerçekten çok güzel edge of breakup ları olan bir amfi özellikle blues müzikte çok keyifli
MARSHALL DSL1CR 1x8'' 1W Tube Combo Elektro Gitar Amfisi Fiyatı, Ãzellikleri | Zuhal Müzik
eğer ses sorun olursa boss katana serisine de göz atabilirsiniz

Almanızı pek tavsiye etmem oman arkadaşımız sizinle biraz alay ediyor. Hangi gitarı alacağınız konusunda ise ibanez gio ve squirerın giriş seviyesi gitarları işinizi görecektir. Amfi konusunda ise 15 - 20 bin gayet iyi bir miktar. Bu amfiyi apartmanda kullanmak açısından pek önermem ama ses konusunda sorun yoksa gerçekten çok güzel edge of breakup ları olan bir amfi özellikle blues müzikte çok keyifli
MARSHALL DSL1CR 1x8'' 1W Tube Combo Elektro Gitar Amfisi Fiyatı, Ãzellikleri | Zuhal Müzik
eğer ses sorun olursa boss katana serisine de göz atabilirsiniz
Yeni girdiği forumda bir anda anaya laf eden kişiliksiz bir kişiye başka ne yapacaktım ki ?

bu tip başlıklardan bıkmış olmakla birlikte yine de bir faydamız olur mu diye merak ettim bakayım dedim... seviye rezil... hani tamam belki dalga geçmenin dozu ve yeri abartıldı mı tartışılır ama onun da bir seviyesi olmalı... yazık

evveliyatını bilmeyen birine bodoslama girmek
İşte benim sinirlendiğim konu da bu insanlar burada birbirinin ne yüzünü ne sesini duyuyorlar ben bu ayarsız olarak tabir ettiğiniz kimseyi hiç tanımıyorum. Belki ergenliktir belki de öfkelidir belki başka sorunları vardır bunlar olabilir belki de bir gün yazdığı mesajdan çok pişman olacak özür dileyecek ancak bütün bunları bilmeden bir yorum yapmak çok zor. Söylediği söz hiç iyi bir üslup içermiyor ancak bunun farkına varıp kendini düzeltebilecek herkese yapıcı olarak yaklaşmayı destekliyorum.

Cevap hakkı doğmuş.

Öncelikle alaya aldığım konu hepimizin artık rahatsız olduğu bi konuya esprili bi şekilde yaklaşmaktı, sürç-i lisan ettiysek affolmasın !
Gelen tepki yüzünden sokakta insanlar birbirini öldürüyor, işin saygı boyutu bir kenara ,kutsal değerlerden bu kadar kolay bahsedilmesi bile kendi başına başka bir terbiye sorunu.
Aslında yazdığımı da mesaj sahibinin özelinde yazmamıştım. Her gün açılan benzer başlıklara sinirleniyoruz, sinirlenmeyelim gülelim mahiyetindeydi...

Her neyse... Sayfalarca da yazsak zaten bi' şey değişmeyeceği için gereğinden fazla uzattım. Kusura bakmayın.

Hakaret/Küfür/Tehdit/Saldırganlık/Küçümseme/Rencide edici ifade
Teşekkür ederim.
hayatınız şurada millete salça olmakla geçiyor. Sanane kardeşim adam isterse 10000 tane konu açar isterse arama motorundan araştırır, ha birde arama motorundan araştırınca tam detaylı bilgi alamamışta olabilir. Siz robotmusunuz ben anlamadım her soru soran adama laf ediyorsunuz, hayırdır biri konu açınca konu başına g**ünüze kazık mı sokuyorlar?

hayatınız şurada millete salça olmakla geçiyor. Sanane kardeşim adam isterse 10000 tane konu açar isterse arama motorundan araştırır, ha birde arama motorundan araştırınca tam detaylı bilgi alamamışta olabilir. Siz robotmusunuz ben anlamadım her soru soran adama laf ediyorsunuz, hayırdır biri konu açınca konu başına g**ünüze kazık mı sokuyorlar?
Yine hakaret! Ben az önce mesajda belirtmedim mi ? Bu cümleyi kurduğun adamı tanımıyorsun ama klavye üzerinden 3 harfi bir araya getirip küfürler sallamak kolay değil mi ? canı isteyen bin tane konu açamaz. Forum birlikte yardımlaşma yeridir, buraya emek vermeden bir fayda bekleyemezsin bekliyorsan sorun sende demektir. Üyeliğiniz daha dün bu da 11. mesajınız o yüzden anlıyorum forumu anlamakta güçlük çekiyorsunuz ama lütfen bir daha küfüre başvurmayın herkese iki şans veriyorum sizin birincisi gitti umarım ikincisi daha iyi olur. Ayrıca eğer küfür etme alışkanlığınızı devam ettirirseniz haklı olduğunuz konular bile olsa bile haksız yargılanacaksınız bunu asla unutmayın.

konu başına g**ünüze kazık mı sokuyorlar?
Bunu rapor ettim. Umarım üyeliğin askıya alınır genç.

Makul şekilde dalga geçene benzer tarzda kinaye ile yanıt verecek kabiliyetin yok anlaşılan. Hayır burada size gerçekten yardımcı olmak isteyenlerin bir çoğu babanız yaşında gerçek anlamda iş güç sahibi kişiler. Eğer rahatsızlık duyduğunuz mesajlar oluyorsa ya kişiyi engelleyin, ya da ilgili yazıyı raporlayın. Saygısızlığın alemi yok.

Son düzenleme:
Geri