BC Rich Kerry King v kasa

Öncelikle iyi günler yaklaşık 1 saat önce bu ilana denk geldim gitar slayer gitaristi kerry abimiz için signature üretilmiş olan modeldir. Gitar Çin üretimi. Son 1 aydır aklımda yeni bir gitar alma düşüncesi var sizce bu gitara saldırmalı mıyım?https://shbd.io/s/QhLUNYlV

Dosyalar

• Screenshot_20240226_200128_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20240226_200128_sahibindencom.jpg
    910.2 KB · Gösterim: 26
kerry king'in kullandığının aynısıysa direkt alınabilir açıkcası ben sadece thrash metal çalan biri olarak bc rich'i çok merak ediyorum fakat TR de bıu gitarlar hakkında bilgi yok

kerry king'in kullandığının aynısıysa direkt alınabilir açıkcası ben sadece thrash metal çalan biri olarak bc rich'i çok merak ediyorum fakat TR de bıu gitarlar hakkında bilgi yok
Aynısı değil.Ünlü gitaristler genelde Amerika yapımı Custom shop dediğimiz aletleri kullanıyor.Ağacından elektroniğine,Mekaniğinden boyasına her kısmı çok çok farklı oluyor.

Bc Rich eskiden Türkiye'de epey olan bir markaydı, hatta benim de fosforlu yeşil bir adet Gunslinger model gitarım vardı. Yukarıdaki gitar için konuşacak olursak Reverb'de de aynı model bir gitara denk geldim B.C. Rich Kerry King V | Reverb, klasik en alt seviye import tabir edilen uzakdoğu modeli. Bunların bir tık üstü Kore olanlar vardı Rare B.C. Rich Warlock NJ Deluxe | Reverb, şu gitar gibi, bugünkü Ltd 1000 serisi ve üst model Schecter, Jackson Pro ayarında diyebiliriz. bunların da üst modelleri zaten Amerikan ve Custom shop olanlar. B.C.Rich USA Mockingbird Supreme Flame Maple Top Transparent Natural 1999 w/OHSC | Reverb şunun gibi, makbul olanlarında zaten headstockta R harfi olur ve fiyatı uçuktur :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bc Rich eskiden Türkiye'de epey olan bir markaydı, hatta benim de fosforlu yeşil bir adet Gunslinger model gitarım vardı. Yukarıdaki gitar için konuşacak olursak Reverb'de de aynı model bir gitara denk geldim B.C. Rich Kerry King V | Reverb, klasik en alt seviye import tabir edilen uzakdoğu modeli. Bunların bir tık üstü Kore olanlar vardı Rare B.C. Rich Warlock NJ Deluxe | Reverb, şu gitar gibi, bugünkü Ltd 1000 serisi ve üst model Schecter, Jackson Pro ayarında diyebiliriz. bunların da üst modelleri zaten Amerikan ve Custom shop olanlar. B.C.Rich USA Mockingbird Supreme Flame Maple Top Transparent Natural 1999 w/OHSC | Reverb şunun gibi, makbul olanlarında zaten headstockta R harfi olur ve fiyatı uçuktur :)
Bu arada gitarlar ile uğraşan biri olarak bu bilgi birkiminize hayran kaldım söylemeden geçemem

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıp almamak arasında çok kaldım bu gitarın Çin üretimi olması beni korkutuyor diyebilirim, ama öyle gitarlar gördüm ki usa versiyonuna taş çıkarıyor bu durum cidden aklımı kurcalıyor. Gitarın satıldığı yer bana biraz uzak gitmişken elim boş dönmek istemiyorum o yüzden size danıştım. Gitarın özelliklerine göz önünde bukundurduğumuzda gidip denemeli miyim ;)

Geri