Tonex Max ios

Arkadaşlar ipad pro + Steinberg ur22mk2 + eris e7xt monitör kullanıyorum.

Kayıt yapmaktan çok ampli simülatörleri ile takılıyorum. Ücretsiz olduğundan Mooer Gelabs ve Tonebridge favorilerim.

Tonex i denedim epeyce keyif aldım. Ayrıca irig hd2 sahibi olduğumdan tonex se paketi aktif oluyor. Ama limitli tabi.

Tonex Max in fiyatı 9999 gibi bir rakam çıkıyor. 300 euro ya yakın. Benim gibi bir amatör için gereksiz pahalı geldi ama enteresan şekilde şu site de 96 euro. Windows ve Mac diyor.

Bilgisi olan kullanan bir arkadaşımız varsa bu versiyon alındığında ios u da aktif ediyor mu acep? Ya da klasik türk sorusu bu niye ucuz 😁

Teşekkürler

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaslar belki birilerinin basina gelir buraya not duseyim. Ben irig hd2 alindiginda Tonex CS yerine SE in aktif oldugunu okumustum suradan.
IK MULTIMEDIA. SOUND BETTER.

Ama farkettim ki benim Tonex CS olarak duruyor. O yuzden bir cok tone tonenet de ve local de aktif degilmis.
IK multimedia ile epey bir mail trafigi sonrasinda aktif ettiler. Su anda Tonex SE kullaniyorum ve gayet yeterli. Epeyce bir materyal mevcut.
Isin garibi ipad de tonex cs mi tonex se mi oldugunu anlamak cok zor. cunku bir yerlerde bir ibare vs yok. Tek anlayabildigim yer store bolumunde Tonex SE satin alma secengi kayboluyor aktif olunca.

Normal olani irig hd2 yi register edince bunlarin otomatik olarak aktif olmasi ama benim durumda boyle olmadi.
Bilginize

Geri