My dükkan - gitar alımı/kargo deneyimleri

Bir ay önce Lag marka akustik gitar aldım. Mümkünse kutusundan çıkarıp, üzerindeki stok 12 numara tel yerine yanında sipariş ettiğim 10 numara telleri takmalarını ve ona göre sap ayarlamasını yapıp göndermelerini rica ettim. Raf ürünü değildi zaten, kutusundan çıkarıp tel değişimini ve sap ayarını yapıp gönderdiler. İletişimleri çok iyiydi. Sadece stokta gözüken gitar nadiren de olsa stokta olmayabiliyor. Sipariş vermeden önce arayıp stok koduyla teyit etmek daha sağlıklı olacaktır.

Sorunsuz geliyor. Gitar ana distribütörden çekip gönderdikleri için bazen kontrol vs yapıp tekrar paketliyorlar sanırım. İçim rahat etsin dersen online destek görüşme başlatıp aman iyi sarın filan diyebilirsin :) ... muhattap oluyorlar yani, bazı büyük firmaların online'ı gibi jenerik cevaplar verip savsaklamıyorlar.

Mydükkan, işini yıllardır iyi yapan bir firma. Buradan aldığım amfiyi çok güzel paketlemislerdi. Ayrıca yukarıda da belirtildiği gibi, herhangi bir sıkıntıda işine hakim bir muhatap bulabiliyorsunuz.

pedal ve elektronik almışlığım var. direk gitar sadece 1 kere arkadaşım için satın alma tecrübemiz oldu. Paketlemesi iyiydi, iletişimi de iyiydi, gecikme olacak diye telefonla bilgi verilmişti. Diğer arkadaşlar gibi ben de satın alma öncesinde stok teyidini tavsiye ederim yoksa bekleme süreleri sinir bozucu olabilir.

Bir cok alisveris yapan arkadasim var. Bu gune kadar sorun yasayana denk gelmedim.

Zamaninda Bir tel alacaktim, 1 seneye yakin oldu. Stokta var mi diye arayip bilgi almak istedim. Numarami istediler, verdim. Kontrol edip bana geri donus saglayacaklardi.
1 senedir bekliyorum. :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir cok alisveris yapan arkadasim var. Bu gune kadar sorun yasayana denk gelmedim.

Zamaninda Bir tel alacaktim, 1 seneye yakin oldu. Stokta var mi diye arayip bilgi almak istedim. Numarami istediler, verdim. Kontrol edip bana geri donus saglayacaklardi.
1 senedir bekliyorum. :)
Stok çok büyükse hepsini kontrol etmek zaman alabilir tabii...

Geri