Marshall MG15G mi BOSS KTN-Mini mi

Arkadaşlar merhaba herkese. İbanez GRX40-BKN elektro gitarım için amfi seçmeye çalışıyorum konu hakkında bilgisizim ama eşit fiyat aralığında bu iki amfiye kadar seçeneğe inebildim. Seçmem için yardımcı olabilir misiniz ?

Üçünün arasından birini seçecek olsanız hangisini seçerdiniz ? ve nedenini açıklayabilir misiniz ? söylediğim gibi bilgim olmadığı için tam karar vermek istiyorum kusura bakmayın...
Boss katana mini adı üstünde mini ve pratik için yazlık için ufak tefek işler için. Kötüdür demiyorum bu arada iyidir gayet ( almayı düşünüyorum pratik için) ama o fiyata blackstar daha büyük hoparlör çapı, modellemeleri falan derken gayet iyi ve popüler zaten. Hepsinin forumda incelemesi var. Bakabilirsiniz. Marshall giriş seviyesinde cok kötü diye “duymuştum”.

blackstar id core v3 5-6k vicarında bir fiyatı var, ben kullanıyorum menunum pcye baglanabılıyor. Tek kötü yanı bas gibi bazı ayarlar üstünde yok pc uygulamasına gırerek yapabılıyorsun ama o cok önemli degil diye düşünüyorum. Kendi tuneri var delay, reverb vb. gibi ses efektleride var

Geri