Solar gitar hakkında yardım

Arkadaşlar merhaba. Aslında size kısmen teknik açıdan versus karşılaştırması soracağım. Fender Telecaster Jim Root Signature gitar mı daha iyi yoksa Solar V2.6 TBR'mi? Fiyat konusuna bakarsak ikisi de yurt dışı ürünü Jim Root 1250 paund - V2.6 777 paund. Ama Solar daha yeni bir marka olduğu için belki kalitesi iyidir fiyatı düşük olabilir vs. vs. diye düşündüm. Özellikle Solar'ı hiç kullanmamış fakat manyak derecede merak eden biri olarak soruyorum. Biri beni aydınlatsın lütfen. Elinizde Jim Root olsa Solar'la takas yapar mıydınız ? Yapsanız da üstüne ne kadar isterdiniz ?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Merhaba, zamanında aldığım Solar gitarın abanoz klavyesi çatladı. Bir de Solar yazısı silinmeye başladı. Internet'ten araştırdığımda bu klavye çatlaması mevzusunu yaşayanlar var. Sorunsuz olarak kullananlar da var. Quality Control mevzularını belki düzeltmişlerdir şimdi bilemiyorum. Bir de bence klavyesi bir garip, ben rahat edememiştim. Deneyerek alma imkanınız olursa ikinci el vs bir düşünün. Bir de forumda Jim Root satmak/takaslamak isteyen bir arkadaş vardı, çok uzun süredir elinde kaldı o gitar.

O fiyatlara başka seçenekleri de değerlendirmeniz uygun olabilir.

Merhaba, zamanında aldığım Solar gitarın abanoz klavyesi çatladı. Bir de Solar yazısı silinmeye başladı. Internet'ten araştırdığımda bu klavye çatlaması mevzusunu yaşayanlar var. Sorunsuz olarak kullananlar da var. Quality Control mevzularını belki düzeltmişlerdir şimdi bilemiyorum. Bir de bence klavyesi bir garip, ben rahat edememiştim. Deneyerek alma imkanınız olursa ikinci el vs bir düşünün. Bir de forumda Jim Root satmak/takaslamak isteyen bir arkadaş vardı, çok uzun süredir elinde kaldı o gitar.

O fiyatlara başka seçenekleri de değerlendirmeniz uygun olabilir.
Jin Root satan arkadaş bu konuyu açan arkadaş yanlış hatırlamıyorsam.

Solar'in saptaki logo silinmesi, düşmesi/ kırılması olayını çok gördüm. Yurtdışındaki ilanlarda da epey örneğini gördüm. Boya/cila finishing işlerinden kaynaklı gibi duruyor.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Jim Root benim zaten ben satıyorum evet ama 3-4 aydır bende. Zaten çalıyorum şuan aktif olarak işimi de görüyor. 7 tele geçeceğim o yüzden satıyorum fakat Solar çıkınca bir denesem mi acaba dedim ama bu sap çatlama mevzusunu daha önce de duymuştum. Teşekkür ederim

Geri