Az once 2 bestemi bitirdim. Aranjesi tamamlandi. 2 si de noter onayli . Biraz populerseniz kesin tutacak super besteler dinleyin oyle karar verin

Hesabı kapatmaya çalışıyom Olmuyor aq
Istersen at dinleyim dersin yoksa zaten yok ne boş boş eleştiriyorsun Hadi eywallah

Linçlemelere her türlü karşıyım ama arkadaş yani daha forum başlığı açmasını bilmeden atara geçiliyor sonra da "ön yargı" diye başka konu açılıyorsa yuh diyorum.

Siz olayı anlamamışsınız bir de adama kızıyorsunuz... Söz konusu parçaların tutması için bestekarın aksine dinleyen kimsenin popüler olması gerektiğini söylemiş. Bak sana örnek; Elton John'un Howard Stern'e çıkıp programda nothing else matters için "great f*kin song" demesi ile parçayı senin benim dinlemem bir mi? Değil tabi ki... 🧐

Bestenin nağmeleri makrokozmosa yayılmış durumda. Aydınlanmış kişi, başlığı okurken duyabiliyor onu. Ben senin duyduğuna eminim mesela da, bizi test ediyorsun muhtemelen.
Not: Kral çıplak diye bağırmak yasak yalnız. Unut onu.
Ha, noter nasıl onayladı onu bilmiyorum tabii.

Su an tesaduf mu bilemeyecegim ama arkada Brahms Macar danslari Fa#minor caliyor.

Ufaktan bir irkilme geldi haberin olsun 😂

Evet yeni albüm tracklist gelmeye başladı:
A1 - Noter Onaylı
A2 - Ön Yargı

Şaka bir yana ilk mesajda dinleyin yazmışsınız da neyi nereden dinleyeceğiz onu da bir belirtseydiniz bu kadar üstünüze gelinmezdi sanki...
Adamın attığı son mesajdan anladığım üzere, kendisi açıkça paylaşmak istememiş, "bakalım siz isteyecek misiniz?" diye bizi sınamış 🤣
Madem noter tasdikli, çalınmaya karşı güvencesi var, neden paylaşmıyorsun ? Acaba? Paylaş, apışıp kalalım burada. Kapat çenemizi? Değil mi ya?

Hesabı kapatmaya çalışıyom Olmuyor aq
Istersen at dinleyim dersin yoksa zaten yok ne boş boş eleştiriyorsun Hadi eywallah
Siz boş verin böyle boş forumları maalesef üyelikler kapatılmıyor ama forumu bırakıp unutabilirsiniz. Ha bir de dinleyeceğimiz şeyi atarsanız dinlemek isterim ben ön yargılı değilim. Ayrıca noter kaç lira aldı acaba işlemler için yakın zamada ben de gideceğim o yüzden soruyorum. Hatta şarkıyı satmak istiyorsanız dinleyip durumuna göre satın bile alabilirim. Tabi onun için de notere tekrar gitmemiz gerekir.

Geri