Degika

nedir len benim formumdan alıp veremediğiniz şey kendi halimde bi topic açtım ne zararı var size bea :)
hande hoşgeldiiiiiiiin :)
kablo artık sende nesin bea kardeşim bi karar ver hakkı baba mı müslüm baba mı tamam anladık babasın ama hangi babasın?
crazy Fruit inş beraber çalmak nasip olur siz bizi dinledinizx bakalım bide biz sizi dinleyelim dimi :)

degika nerdesiniz lan. sizin yüzünüzden babannem mor ve gerisi mübtelası oldu, evde yemek temizlik flan yaparken şarkı söölüyo "bütün dünya izler durur..." flan diye. gelsinler de onlara cay yapıyım borek yapıyım diyo!!! albümünüz çıksın min. 2 satarsınız size benden sözz.
HANGİNİZ YAVŞADI LAN BABANNEME! :metalhead

Fatih bak bir de buradan yazıyorum, amacım orada daha kurulma aşamasındaki bir grubu kötülemek değildi. Sadece inanılmaz bir biçimde bu forumu sahiplenip, göğsünü siper edip gönüllü poliscilik oynayanlara bir sitemdi benim attığım son mesaj ama yanlış anlayıp elalemi kesmeye getirmişsin olayı :D Aman diym, geriye sakal kalmamı olsada daha gençsin... :p Etme eyleme, kimseyi dinleme... ;)

Ayrıca Batu, o kişinin kim olduğuna dair eminim herkesin aklına bir kişi gelmiştir? "Bu hayatın el yapımı olanı güzel" :D

kablo musun nesin amman ha :)
öyle işlere kimin baktığını herkes biliyo :)
batu sende babaannene sahip çık eli çok hızlıdır malum kişinin :p
genelde otobüslerde takılır tavlama olaylarında ama ne yapacağı belli olmaz :p

beyler babannem mesir macunlu kek yapmıs haberiniz ossun...
"tatlı yiyip tatlı konusalım, hem belki birbirimizi daha iyi tanırız belkide alkollü bişeyler içeriz" diyo... :metalhead

Ve Aydin'dan "bonjourno" herkese...

Fatih senden bir rica son attigin mesaji bir gozden geciriver. Biliyoruz ki bu site harbiden dil kullanimi cok sikiya tutuyor. Forum ucarsa uzulur, hayati eksik hissederiz :D

Hakikaten cok guzel buralar. Ankara'ya cok rahat gelecegimin garantisi veririm hepinize. Miiii Miiii ;D

RockNcoke a rapNcoke demeemiz gerekse bile, 2 sene sonra cok tatli anilar biraktigindan gidecegiz tabii ki! Ben hala can hiras bilet ariyorum. Ash "zuppeeeer" olacak ayrica... ;)

Hepiniz iyi bakin birbirinize, hayat surprizlerle dolu gercekten :p

Cheerz ...

kes lan kablo sanane benim türkçem bu eski türkçe çağatay sende destekliyorsun yani ne diyim sana birşey demiorum bu sefer hadi bakalım yeter bende bıktım sizlere birşeyler söylemekten kablo dişlerini yaptırdınmı lan sen o yüzden evden çıkamıyorsun değilmi :))) nesen geçmiş olsun sana

çağatay iyi hazırlaanın abi yeni sezonda limonda çıkıcaksınz sizi önerdim YALÇIN AABİİİ YE şimdiden haberinz olsun hadin bakalım yine kıyak benden size ne zaman değerimi anlıcaksınz bakalım yeni LİMON da görüşmek dileğiyle ...

Tunç sen gel ayarlarıs bişiler ama bende resim isterim oralardan KoRn flan :)
Fatih olm bu olay ciddiyse harbiden küsel olur yaaa. Ösledik limonu... ortamlar şenlensin yine :) :)

fatihten duyduğumuz kadarıyla açılıyomuş zaten fatih imzasında limonun yeni adresinide yazmış dikkat edersen :)
neyse bu baya güzel bi haber valla ankara için çok hayırlı olcak hadi herkese hayırlı olsun :)

Geri