Degika

Fatihe falan inanmayın geçen gün iki kızla konuşamadı bir de bize sallıyo ben şunu yedim bunu becerdim diye iki tane kızla konuşmaya göt yemedi...

arkadaşlar bugün manisaya dönüyorum(pazartesi)...sizdende baya bir bahsederim artıık :D ...bir de ben o gün sormayı unuttum demo0 falan var mı?varsa ben adresi yollayım size manisada izmirde falan çoğaltarak dağıtırım... :D

Woogie Woogie x-P

Ulan bizdeki bu torpil de valla ... Yok abi, vazgectim - Vardir! :LOL:

LnkNpRk_FTh: Harbiden tesekkur borcluyuz sana. Yani olmus - olacak tum konserler icin ayri ayri tesekkurler sana. Yoksa bizim bir sey yapacagimiz yoktu :p "Shaagha Hueeeey". Yo yoo, harbiden tesekkurler. Limon olursa, Ankara icin hayirli olur epey. Ustune de Degika'nin cikmasi Limon icin hayirli olur :p Burayada bir "Shaagha Hueeeey". Ama ciksak iyi cidden, yani sana verdigimiz genc yetenek Batu'nun karsiligini almis oluruz. :D

Kablo: Fatih'e hele hele bu aralar hic laf yok. Hala bu forumda 20'sine basip sadece 1 kizla zamaninda 'cikmis gibi' yapan bir arkadasimiz var ismi lazim degil. Konuyu uzatip kimsenin gazetelerin 3. sayfasina manset olmasini istemem. :LOL: Puaaaaa... :D

caatay: En gec Carsamba'ya cozulmesi gereken konunun onemini hatirlatir, bu konudaki hassasiyetiden dolayi da ayrica tesekkurlerimi huzuruna sunarim ;) :!:

Zephyr_007: Abi kizacaksin yine ama son yazdigini acik ve net sonucu cikma teklifine giden on sohbet olarak degerlendirdim. :LOL: Bilmem Ermanim Yoroglum ne der bu vaziyete :p

ekulak: Sifir - olmadi Mincika diye bir grup kuruyoruz, bas calar misin? :LOL: :p :p

Ben donunce size bir zahmet icinde Lepistes - hazirlarsa Batu / Fatihler - Dede - Degeka Layt vs. vs. bir konser ayarlayalim Yolcu'da (Daha orada cikmadik diye soyluyorum, "bi yanlis anlasilma" olmasin). Zaman cabuk geciyor. Okul yine baslayacak filan ama 18ine kadar boyle gitmesine nasil seviniyorum tahmin bile edemezsiniz ;)

Hep ayni sikiyor bu arada di'mi? 'Anlayana' ...

Bu arada beyler buradayken farkina vardim ki su her gun takildigimiz yerler, belden asagisini gecmeyen muhabbetler, toplumun "kufur" olarak nitelendirdigi kelimeleri birer baglac olarak kullanmamiz, 4 tarafimizda birer penis bulunmasi vs vs. gibi durumlar tezim yanlis gitmiyorsa bizi bildigin "Angara'nin ayusu" olmanin disina cikarmiyor. Burada ciddi anlamda kultur medeniyet fln neymis hatirladim :D Saka yapmiyorum ki mesela supafreak UltraVoltrantikElektronik Atak diye topic acardi benim gorduklerimi gorse.. Isin kotusude ayi olmayi niye sevdigimi cozemiyorum? Alismis - kudurmus hikayesi olsa gerek... Yani her muzikle ilgilenen insan ayi mi kesilecek Fatih Urek olmayi secmedikten sonra? Hic felsefe neyim konusamayacak miyiz ulean biz? Neyse, bazi seylere disaridan bakan bir goz sahibi oldum da buralardaykene, o belki de "bu son gidisati" begenmedi. ;) (Geliyor geliyor... ) Yine de aynen bu ayi kadromuzla buralarda takilmayi da cok isterdim. :) Donunce davulda gelecek 'hayirlisiyla', bir parti neyim ayarlariz... Ama ondan once (Fatih bu sana) bir 'fitbol' maci ayarlayin da senlenelim :D

Allah be yine yazmisim ya. Usenen, son uzun paragrafi okumasin. Cok derin cook :p Neyse, ben biraz 'sosyallesmeye' gidiyorum. Gorusuruz yine... :mrgreen: Cheerz All :mrgreen:

Re: Woogie Woogie x-P

entity5 demiş ki:
. Burada ciddi anlamda kultur medeniyet fln neymis hatirladim :D Saka yapmiyorum ki mesela supafreak UltraVoltrantikElektronik Atak diye topic acardi benim gorduklerimi gorse
Ben şimdi sana bişey söylerdim ama hadi neyse sen benim topic iğme laf atmaktan başka bişey yapamıyomusun bea :evil:

Neyse bak kuşaadasında sın güzel güzel tatilini yap eğlen kendin coş yok ama canın yapması gerek bi iş var ne ? selonun topic iğine laf atmak sen dur ama sen dur…
Sen bi gel bak neler oluyo ben seni bi halay ordusuyla karşılayacam ama bu halay ordusu halay çekmiyo :twisted: dayak atıyo haberin ola ….
Ayrıca bu msj ında alıntı yapacağım bişey daha vardı ama sen onu çok iyi biliosun dayaklık olduğun bi konu daha çıktı…
Bu arada inşallah limon açılırda artık keyifle çalarız…
Fatih yaw sen bu konunun ayrıntılarını bana ö.m yle yazarmısın…

la kablo oğlu kablo 2 tane kızla konuşmamışız bizi bilen bilir olum iki tane götü boklu bizim kariyerimzi zedelemez sen bu şekilde demec vermeye devam ederisn anca :)))) takıl sen takııııl kablocu pezevenk:) can önemli değil kardeşim ben sizin için varım :))) ne zaman isterseniz hangi mekan olursa olsun çıkarırım sizi iyi olduktan sonra hiç önemi yok :) seloo açılıcak baba işte detayı bende bilmiorum yalcın abiden öğrenince sölerim size merak etmeyin hepinizi tek tek öpüroum senide kablocu depaRUL :)

al işte can sen orda medeniyetle tanışırken adamların yaptığı muhabbeti görüyon :) işte canım ankaram :)
bende giecem yakın zamanda tatile bıktım artık ankaradan yaw :)
limon açılsada şu limon gençliği kendine gelse doru mu diyorum yalnış mı? :)

supafreak: Ben moderatör olacaktım ki senin Panik Atak forumunu nasıl uçururdum... Bu forumda zaten yok sonum belli: Siteye atılan tık sayısı kadar düşmanım var. :D Puaaa, bir supafreak mi beni yıldıracak? Ama şu ikinci alıntı yapmayı dileyip de yapmadığın bölümü cidden merak ettim. Sana bir zahmet, özelleşelim biraz :LOL:

ekulak: Ama ama .. Beni yalnız başıma??? Sokaklarda!!! :( Puaaaa :LOL: Bir şey değil, aman diyeyim. Kablo yüz vermedi, bazı rotalar ekulak'ı gösteriyor olabilir benden söylemesi :)
Zephyr_007: Gürhan seni ne zaman görebileceğim birader? :roll: "Bi yanlış anlaşılma olmasın" lütfen :kaydim

Kablo: Elimde dijital fotoğraf makinesinde kayıtlı yarı çıplak, kırmızı bir ayıcığa sarılmış fotoğrafın var. Çevik mevik bırak, Şamdan'lar Gala'larla uğraşmaya başlarsın yakında benden söylemesi :LOL:

LnkNpRk_FTh: Ben bir tane detay biliyorum kiii... Allah yardımcısı olsa bu grup doğrulamaz :D

lesclaypool: :LOL: Birimizden birinin mutlaka bir araba edinmesi lazım bence yaa... Bu arada harbiden açık konuşacağım, o dolmuş muhabbetleri sayesinde seni çok yanlış tanıdığımı farkettim. Cheerz buraya bir tane... Bahsettiğin gibi...Yol uzun, kaygan, virajlı, inişli çıkışlı, tek yönlü. Umarım hızı kaptırıp toslama muhabbeti olmaz da "açık" olur bu yol hepimiz için... :roll:

Ve Ankaraa Ankaraa b*klu Ankaraaa... Gerçekten b*klu m*klu ama seviyorum buraları yaw? :roll: Alışmış - Kudurmuş hikayesi... Neyse, cümleten yarın Le Roi'da görüşürüz :!: :p

:metalhead HERE WE GO AGAAAAIIIIN!!! :metalhead

çok isterdim lan hatta tüm gece abi gitseydim keşke diye ızdırap çektim ama biliyosun misafirlerim vardı :(
ama ben bi maç ayarlıcam kafamda bi takım kurmuştum o zmn görüşeceğiz.
bu arada ben seni ankarada olduğunu bilmiyodum lan.

can sen hangi gruptan bahsediorsun bu arada yaa!! anlamadım açık ol bakalım biraz... sıfırdan bahesdiosan haksızda değilsn gördün yani gitarı fln birdahada görmek istemessin sanırım :)) nese basri maç yapıosun bizi çağırmıyorsun abi ne iş :)) nese bunuda değerlendiriceğiz bakalım selo senin beğenmediğin ne abi CANIM ANKARAM derken soru ..... hadi öptüm

Abiler herkes ankaradan memnun mu bence ööle...Hele su supafreak rumuzlu wtandasin buraya taptigi konusunda yüksek oranli iddealara bile girerim...Ewwet yok mu arttiran...1'e 10 weriorum... :twisted:

Geri