Degika

Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla Fatih'i huzura erdirmiş yönetici amcamlar. Neyse, SystemOfADown_Fatih'i en yakın zamanda aramızda görmekten mutluluk duyarız :LOL: Bu ara Fatih, abi biz seninle anlaşamıyoruz kesinlikle :) Sıfır darmadağın oldu ya? Bende yeni Batuyla kurduğunuz grubu kastetmiştim... Oyy aman aman :D

Ayrıca Basri ... ,,.,'.".,,..,:,;,." :p

Az önce kararımı verdim arkadaşlar, depreme karşı olduğumuzu göstermek amacıyla bir konser vermeliyiz. (Haa bu deprem bildiğiniz deprem, ne 2005 Fanta + Roxy 1.si Deprem, ne de Deprem olan Deprem. Bir yanlış anlaşılma olmasın!)

Bu kadar sallıyor Ankara'yı filan, bu depremlere karşı olduğumuzu artık göstermeliyiz arkadaşlar. Zamanında bir vekilimizin dediği gibi hep beraber kolları sıvayıp şu fay hattını alıp ne bileyim denize çöle filan taşıyalım ki şehir içinde deprem olmasın artık. Yani böylesi mantıklı bir açıklamayı hükümetimiz niye desteklemiyor anlamıyorum? Hiç, Ülk*r'i pazarlama işine verdikleri önemi bu konuya verseler bir daha hiç deprem olmazdı. Hükümeti yeniden kınadığımızı göstermeli ve depreme karşı olduğumuzu gösteren bir konser düzenlemeliyiz arkadaşlar güven parkın tam ortasında... Kurarız 15 Watt'lık şişen cinsten İngiliz Marshall'I, Limon kasa monitörü filan, bi güzel kınarız, nasıl plan ama?

Hiç komik değil yaa, niye yazıyorum ki bunları ben? Canım sıkkın galiba yine sormayın. Geçen yarım saat itibarıyla girdiğimiz günün benim için ne kadar değerli olduğunu bilemezsiniz! Çok endişeli + heyecanlıyım, çoook :?

entity5 demiş ki:
Az önce kararımı verdim arkadaşlar, depreme karşı olduğumuzu göstermek amacıyla bir konser vermeliyiz. (Haa bu deprem bildiğiniz deprem, ne 2005 Fanta + Roxy 1.si Deprem, ne de Deprem olan Deprem. Bir yanlış anlaşılma olmasın!)

Merak etme bu depremlerden zarar gelmez Ankaraya çünlü arkanızda 2005 roxy+Fanta 1.'si var...

Bilhassa sağdakini rahat bırakman adına çok yoğun bir talebim var. Haberin olsun! :mrgreen:

Her şey hakikaten yolunda... Beklenen gün bugüneymiş! Adıma sevinin, önümüzdeki 3 dakika için tüm içkiler benden. Beklerim... :deli

:beer Hadi :zipla

entity5 demiş ki:
Her şey hakikaten yolunda... Beklenen gün bugüneymiş! Adıma sevinin, önümüzdeki 3 dakika için tüm içkiler benden. Beklerim... :deli

:beer Hadi :zipla
bugün sabaha kadar parti var herkes gelsin....ama bi dakika evde fazla yer yok davul baya yer kaplıyomuş :) neyse fazlalık bizim eve akar :twisted:
hade bakalım hayırlı olsun can ;)
komple :LOL:

Eki eki...Depo olm ücüncü sut yolda mi yoksa...Ihı ıh...Caaaaannnn hayirli olsun dostum.Sonunda muradina erdin.Güle güleeeeee kullan.Al hayrini gör.Umarim en güzel yerlere imzani atarsin....

ulan bu davul kurmak amma olaymış dışardan ööle pek bi numarası yokmuş gibi görünüyo ama :)
neyse ben gördüm denedim valla adamın setup süper oldu ya hayırlı oldu can :)
depo gelince bana gürhanla eskişehir anılarını anlatırsın artık ;)

Kablo?? Zephyr Bond? ... Aile var aileeeee! :D Utanmalısınız kendinizden :!: :LOL:

Bu arada supafreak adlı TurkRock üyesine yollayacağım ilk sevgi dolu mesaj olacak bu galiba ama canım, cicim - çok sağol bi'tanem! :kaydim

Şahaa hüeeey - sadece gerçekten sağol birader yakışacaktır buraya! :twisted: Verdiğim derslere sayıver sende :p Valla ne yalan söyliyeyim, kavuştum kaç yıllık hasretime... Kimseye koklatmam, yar etmem :) Ama herkese nasip olsun diyebilirm bak :roll: Evet, gerçekten bir hayal gerçekleşti. Fazlasıyla hemde! :D Buradan Allah'a teşekkür ediyorum. (Yöneticiler onu da atmadıysa tabii)...
:kustum

evet artık tatil zamanı gelmeye başladı... :)
gerçi biz Degika olarak ankara turnesini bitiridikten sonra tatil yapmaya başlamıştık ama bazen müzik yapmakta insanı yoruyo valla...
artık müzik dinlerken napıyo bu adamlar nassı çalmışlar diye yorulmak istemiyorum en azından biraz ara vermek istiyorum :p
bu arada Basri nerelerdesin????????

hehehe ankara turnesi bitmedi olum yeni başlıyor onlar sadece ön çalışmalardı yormayın kafanızı fatih babanız size en baba konserleri ayarlıcak :)) her nekdar uzakta olsakda :) bu arada can davulun hayırlı uğurlu olsun en güzel günlerde davul çalman dileğiyle esen kal yavrum :))) SİZİ ÇOK ÖZLEDİM LEN SEREFSİZLERR..... SELO ( KOMPİLAAA!!! )

Neyse ki sadece karı + kız yazmamış :LOL:

Evet, gidiyoruz buralardan ama ne Cell-O benden ne de ben ondan kurtulabilmiş sayılmayız... Tatil tatildir... Onlu veya onsuz ! :p

Güzel olacak güzel, lazımdı... Yoğun stresin geçtiğini sanmıştım ama devam edecek gibi bir süre daha. Ben dışındayım ama, bilginize... Ben yine yapıyorum yapacağımı. Kaçıyorum, 1 hafta bu siteye girersem neyim... 8)

Herkes iyi baksın kendine bu sürede, cheerz all! :eek:

baba size tavsiye benden. siz en iyisi otostopla gidin bodruma otobus fln hikaye.
yanınıza kamera almayı unutmayın.
10 yaş civarı kızlardan uzak durun(tecrübe diye söölüyom).
OTOSTOPTAN ŞAŞMA, "SEYHUN AMCA" ARAMA!!!

SEYHUN AMCA RULEZZZZZZZZZ! :metalhead

Geri