Degika

YalanTNKcnr: Havada uçan bir taş göremedim ama neyse... Yalancısın diye senle uğraşmayacağım :p

Ben hala iyi bir insanım. Daha da kötüsü kimsenin olmadığı kadar anlayışlıyım. Bir o kadar da mütevazıyım :!: Sonuncusu yalandı. Uzak dursun benden, "Ay canım cicim" deyip "Ay sen kırılma, ben kırılırım canııım" muhabbetini bildiğiniz üzere sevemedim bir türlü... Ama önemli bir nokta: Yaptığımız iş kadar konuşmalıyız bence, çıkardığımız iş kadar değil! Bu ufak bir tavsiye idi tüm dünyaya, taş değil. Bu tavsiye sayesinde insanlar edindikleri bir başarı ile değişmeye yüz tutmuş karakterlerini yosun olmaktan kurtarabilirler. Su şişelerinin dibide bazen yosun tutar, ulaşamayacağın yere kaynar su dökersen ancak çıkar bu yosun. Bu da başka bir tavsiye. Bilmem ana mesajı verebildim mi? Ben kaynatmadan dökmeye çalıştıysam, günlerce üfleyerek ılıtmaya çalıştıysam da (belki de beceremedim) hala yakın çevresini değersiz gören biri olarak görünmem çok ama çok acı. Kanıtlamam gereken bir şeyler olması da çok yorucu. Ama sorun değil, kim ne demiş olursa olsun gerçekleri ben biliyorum. Vicdanım rahat, gönlüm temiz... (Arabesk oldu ama n'parsın?) Güzel geçmemesine rağmen bu tatilden çok güçlü döndüm, mücadele edip doğruları gösterebileceğime inanıyorum herkese (eğer ben yanlış anlamadıysam ve gerçekten herkeste Can adına ciddi bir endişe varsa tabii). 2 gün yoktuk ortada ama bakalım göreceğiz neler dönmüş Can buralarda yokkene...

Son olarak barış dolu günler dilerim herkese, malum yaşam kısa :!:

Kim anlar ki? :roll: Önce aynı telden çalmak gerek... Neyse, bu benden olsun, iki "Patron" buraya :!: Bahsi geçmiş olan "sometimes"ı ne kadar kısa tutsak o kadar iyimiş. O şarkının bir devamı da var malum... :? Neyse, tuzu saçmayalım etrafa hadi Cheers!

baba size tavsiye benden. siz en iyisi otostopla gidin bodruma otobus fln hikaye.
yanınıza kamera almayı unutmayın.
10 yaş civarı kızlardan uzak durun(tecrübe diye söölüyom).
OTOSTOPTAN ŞAŞMA, "SEYHUN AMCA" ARAMA!!!

susunlaeyn geri döndüm ama istanbuldayım :D

Batush -> O yazdığın eskide kaldı ama, bir hatırlat en iyisi sen... Erman Toroğlu muhabbetleri çevirelim hemen bu olay üzerine, nasıl fikir? :p

Zskal -> Bu geyik çook eskide kaldı ama bir ben gerisinde kaldım gibi görünüyor. Bende aydınlanmak istiyorum bu mevzuda... Komple ama! :)

entity5 -> Maden kimse anlamayacak o zaman neden özelden yazmamışsın? Teubeaa, atılmazsan iyi yani... :p

lepistes -> Teşekkürler diyeyim şimdilik, ancak aynen sizede... Ayrıca imza kesinlikle Schön olmuş :D

Ve de son olarak...

Degika :arrow: Perşembeye yarım saat kaldı, büyük gün yakın. Bakalım tadını alabilecek miyiz :?: Tuzunu kaçırmasak bari :!: En doğru ve en hayırlısını yapacağımıza inanıyorum benim beklediğim gibi bir sonuç çıkmayacak olsa bile...

8O peace! 8O

Bencede! Niyeyse Beşiktaş Vapurunda olduğumuzu ve birilerinin jiletlerini pazarlamak için sükunete ihtiyaç duydupunu unutmuşum... :twisted:

Geri