Degika

Lan Çağatay'ın avatarın arkasındaki o çakal bakışlı it-kopuk mu yoksa bizim yeni basçı? :LOL: Çarşamba akşamını iple çekiyorum...

Ayrıca SilipKanat'tan Left Behind çalan bir Caner düşünebilen var mı? :LOL:

"Degika'dan Kamuoyu'na Gayri-Resmi Açıklama" gelebilir... Perşembe sabahını bekleyin. Ben bile merak ediyorum...

Haydi cheerz bilaare...

Degika çok takdir ettiğim bi grup bi çok konserinde bulundum ailece severek dnliyoz vokaliniz biraz şanslı beleş eğlence kazandı bizden biz kimiz diye sorarsanız biz Deli Distor..!! Deli Distor'dan Degikaya sevgiler....

Sonra yeniden Deli Distor'dan Degika'ya sevgiler... Ve bu hikayee bööyle uzayııııp, gideeeer ... zzZZzzZ ...

:p Degika'nın basçı konusundaki seçimi bir gün önceye alındı. Meraklıları için: Çarşamba sabahından itibaren bu işin akıbetini öğrenebilirsiniz... :p

~ CheerZ ~

Evet, senin yazamayacğaın kesin. :D Lise'deki tüm Edebiyat derslerinden kovulan da benim... :mrgreen: Uyak'a gel ayrıca!!! :p Neyse, konuya dönelim :arrow:

Tamam, :idea: Degika artık bir grup "galiba". :?: Pek yakında kısa vadeli hayallerimi devreye sokmaya bile başlayabileceğim diye ümit ediyorum hatta. :twisted: Ama bu iş... :roll:

Ne bileyim? Gözümde musluktan boşalan su gibi.... :? Rengin açılması için biraz daha beklesek? 8) Mi? :roll: Ben hala çekiniyorum sanıyorsam. :?: Neyse, biraz daha yaa, damlamaya gerek yok. :idea: Forumu okuyan var, Okuyan var... :!:

Geri