Degika

"Yeniden başladı".. diye başlayan 4'lük...

Evet, gerçekten kötü bir haber... :(

Ama ben çok daha beterlerini gördüm, yaşadım, müzik'in konuşulacak bir şey olmadığını yeniden görmüş bulundum :| Söyleyecek bir şey de bulamıyorum ki, üzgünüm... :bilmem

Merakla Eylül'ün gelip çatmasını bekliyorum... :roll:

PS: Çağatay'ın air bag görevi gördüğü Manga otobüsünün, Bolu yakınlarında kaza yaptığını; kimsenin herhangi bir yara almadan olayı atlattığını ayrıyetten sözlerime eklemek isterim :p

Görüşmek üzere, "musallat" olun kendinize...

abi bu grubu 1-2 konserde izliyebildik gayet de ümit vadeden bi durum vardı ortada ama ondan beridir grup eleman değiştirmekten başka bi faaliyete geçemiyo görüldüğü kadarıyla.. yanlış bi yol sanki.. kolay gelsin size...

kurbaa'yı gözleminden ötürü kutluyorum. Gerçekten doğru şeyler söylemişsin, ancak şöyle bir durum:

Bu grup "herhangi" elemanlar ile çalıştığına inandığı zamanlarda o "ümit vaat eden" sıfatına layık görülmüştü... :p Ve grup zaman ilerledikçe hayallerine yenik düşerek eleman değiştirmek durumunda kaldı... Ve gerçek kadrosuna ulaşabildiği zaman - ki belki de ütopya'dır bu, tartışmak istemiyorum - o zaman gerçekten hatırlanacak bir iş çıkaracağımızın altını çizmek isterim...

Çiziyorum... :p

Çağatay'dan haberler var... Pek yakında... :arrow: DI DIN DIN DI DIN :!:

çağataya geçmiş olsun diliyorum burdan duyduğum içinde ayrı üzülüyorum çünkü o benim hemşerimdir :) kendisi sevdiğim güvendiğim bir insandır güzel vakitler geçirdik burdan duyduğm için gerçekten üzüldm allahtan bişe olmamış iii sıyrılmış eee samsunlu adamın hali başka olur kolay kolay ölmez :)....

tre demiş ki:
Hadi bakalım kolay gelsin, bir acayip zor yarış gibi bişey sizin durum galiba :LOL:

Eskisi gibi beyler lütfen...

eskisini aratmayacak kadar güzel işlerin altına imzamızı atabilmek için bu kadar didiniyoruz.umarım yüzümüz kara çıkmaz ve ideallerimize biraz olsun yaklaşabiliriz.hemen hemen her grupta olduğu yada olabileceği gibi zor dönemlere girdik diyebilirim ve hala o zor dönemin içerisindeyiz.elimizde olmayan bazı sebeplerden dolayı çalışmamıza rağmen bir süre müzik işlerini askıya almak zorunda kaldık.2-3 belkide 4 ay kadar hiç bir organizasyonda yer almayacağız.yer almamamızın sebebi kesinlikle müzikten soğuduğumuz anlamında değil tam aksine kaliteli bir şekilde herşeye yeniden başlamak içindir.inşallah daha büyük aksiliklerle karşılaşmayız ve ortaya güzel bişeyler çıkartabiliriz...
downender demiş ki:
:evil: HEFTY GIGS CONCERT 1 :evil:

15 Mayıs Pazar Günü Saat :15.00 da Biziz Bar da başlıyor.
Hepinizi Bekliyoruz.

Gruplar (Sırasıyla)

Surofhest
Black Tooth
SELF TORTURE
bende 15 mayısta ne vardı diye kara kara düşünüyodum günlerdir...
malesef o gün ferhat güzel konseri var,grupça ona gideceğiz.
downender demiş ki:
www.blacktooth.leetranos.com
reklamların boşuna gitmesin degika-tooth yapalım bu forumu istersen takılırız karşılıklı.keşke buraya yazmak yerine imzana yazsaydın bunu da gece gece sinirlendirmeseydin.neyse
durum,hal vaziyet budur arkadaşlar. :roll: o yüzden e hadi degika tarzı msjlar işe yaramayacaktır.nedenini yukarda açıkladım.boşuna beklemesin bekleyen varsa.ben haber veririm buradan ne zaman beklemeniz gerekeceğini :)

8O Gerçekten eğlenceli imiş olay. :idea: Ama Hakan Taşıyan, belki de Taşımayan, Küçük + Büyük Emrah ile poker çevireceğiz o gece... 8)

Neyse ki acınası olan tek durum bizimki değilmiş. :LOL: Neyse ki, gururla "u-lan Eylül'e kadar göreceksiniz"... :!: diyebiliyorum :twisted: Haziran'ın ortasından sayın işte, bir grup 3 ayda nasıl "grup" oluyor :arrow:

Hastasıyım ben bu grubun ama :)= Can'la adam gibi tanışamadık ama gerisi tanıdığım kadarıyla süper insanlar süper yetenekler süper kişilikler süper mantaliteler vs... :p=
e hadi kardeşim yaaa!!!

cyberknight demiş ki:
Hastasıyım ben bu grubun ama :)= Can'la adam gibi tanışamadık ama gerisi tanıdığım kadarıyla süper insanlar süper yetenekler süper kişilikler süper mantaliteler vs... :p=
e hadi kardeşim yaaa!!!
daha ne denir bu msjın üstüne göktuğcum?sevinsemmi hüzünlensemmi beni de şaşırttın bak.
özellikle ne kadar süper kişilikler,yetenekler,mantaliteler diyerek neredeyse tam anlamıyla benden bahsetmen daha da bi sevindirdi.

Geri