Degika

1)Ben çözümü buldum abi. 4-4-2, ortada yıldız denilecek oyuncuların varsa tutan br sistemdir. Üstüne defanstan gelen katkı orta sahaya yansırsa, forvet o kadar rahatlar ki, o mevkiye ne bileyim? Arif'i koysan iş yapar. Ama Beşiktaş'ta yıldız yok. 4-4-2 olmaz bu takıma. Bir defans var ki Allah, arkalarını korumaları gerektiğini bile hatırlyamıyorlar. Orta saha desen ulan Laila'da iki yudum fiski içmek vardı diyorlar hepsi 90 dakika! Forvet desen, ahh bi çekirdek olsaydı da çitleyip izleyeydik şu maçı diyorlar. Bu iş böyle olmaz. Nasıl olacak? Zaman ile! Beşiktaşsızlar, lafım size... Bir süre eğlenin, sonrasında saç-baş yolacaksınız bu takımı izleyerek! Haberiniz olsun diye söylüyorum... Hehe :D

2)Ve sonunda Geldim... "Komple!" demek gerçekten zor ama... Kol bacak burada ama, aklım Bodrum sahillerinde kaldı bak. :)

3)Bira içmeyi bırakın, açılıp da dönmemek var! Benden söylemesi yani...

4)Cumartesi akşamına kadar vakit var Degika a-halisi! Bekleriz, görüşür bakışırız uzuuun uzuuuun :p

5)Ne diyorum ki ben? Kimim ki? Okumayın benim mesajlarımı! Siz okuyun diye mi yazıyorum ki ben onları? SieEAaaAaaAA :D

Aman diyeyim gençler! Öyle destek mestek çıkmayın her bulduğunuza. Sonra olay samimiyetin arkasına sığınıp Ahmet Dursun & Pascal Nouma'ya dönmesin. :D Basri herhalde bu mesajdan sonra nick'ini yenileyecektir :LOL: Valla bu sıralar kayma muhabbeti moda, aman diyeyim ben en iyisi :D

Danke schön valla "ALittleLove". Epeydir bu forumda geyikden başka bir şey dönmüyordu. Sonunda eskiden olduğu gibi bazı eleştiriler duymak gerçekten sevindirici. Tekrar teşekkürler.

Sahneden ilk defa mutlu inen o Degika gerçekten "özlenesi", değil mi elalem? Artık mutlu olmak için çeşitli nedenler aramayı bıraktık. Yapılacak iş ile mutlu olunması gerektiğini sanırım dün her birizimiz tekrar anladık. Şimdi görme vakti geldi, bakalım neler yapabiliyoruz?

ben de o konuyu atlamıştım :arrow:
Alittlelove a tşkkürü bir borç bilirim :alkıs :p
sonra bakalım Degika tekrar sahneden mutlu inebilcekmi bunu araştıralım 8O
yapalım görelim :D :beer :cigara

çaatay olum ovation'ı bi ara kesin getirmen lazım istanbula gidemiyom lan utancımdan çabuk bana ulaş abi hadi....
babamın yeni sevgilisi olmak istemiyom!!!!! :metalhead

batusch demiş ki:
çaatay olum ovation'ı bi ara kesin getirmen lazım istanbula gidemiyom lan utancımdan çabuk bana ulaş abi hadi....
babamın yeni sevgilisi olmak istemiyom!!!!! :metalhead
Batu sen İstanbolulara gitmeden önce gel de hala "genç ve yetenekli" misin görelim :LOL: Ayak lazım bana ayak! Yatan splashlerim ve chinam selam söylüyor sana! :p

Geri