Degika

Ya n'aptınız arkadaşlar? Bilkent balkonlarındaki ders arası sigara molası ortamı olmuş buralar. Aman yaa :?

Ayrıca bir açıklama yapacak olursam "ciddice", HardCore kesinlikle hoşuma gitmeyen bir tarzdır. Nu/Alt - Metal olarak anılması tercihimdir grubun tarzı hakkında konuşuyorsak...

Saygılar / Sevgiler ve de tekrardan, n'olur :arrow: aman :!:

DUYURU: Çağatay!!! evine dön kuzum!!! bak basscın, davulcun, gitaristin gözü yaşlı seni bekliyor... hadi yiğidim, hadi aslanım... özletme...

Bırak beni yalnız başıma ve Biz olmadık hiç sözleriyle inliyor beynim...
Kalbimde bir gün herkes yolunu bulur diyor ve hiç girmediği o yolu arıyor...

N'olmuş ya? Bu işlere Caner bakıyordu en son :p Aman diyeyim Ertuğrul, yol yakındır, doğru zamanda girmek önemli olanı bence... :roll:

Ecevit'in taktığını gören manavların bile artık kafasına geçirmediği o şapkaları, gençlerden vazgeçirebildiğim gün düzenleyeceğim kutlamalarda herkese viski ısmarlayacağım. :LOL: Ciddi bir şekilde duyurulur :p

Çağatay 8 Mart'ta Ankara'da! Alice de hala harikalara diyarında... Bunu da duyurayım.. :kaydim

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Arkadaşlar üzgünüm ama degika hiç beklediğim gelişmeyi sergileyemiyor...Yani bıraktığımdan daha iyi olmasını beklerken nedense dipsiz kuyuya gidiyor gibi...umarım başarılarınız daimi olur...Hoşçakalın...

Mesajın konusu dediğin şey gerçekte nedir ki? Gerçek nedir?

Samimi eleştirin için cidden çok teşekkür ediyorum Gürhan :) "Malesef" çok haklısın :? Ama Degika yeni kadrosunu buldu! Bende neredeyse aradığım huzuru buldum diyecektim, ama işin aslı aradığım adamı bulmaktan ibaretmiş sanırım :LOL:

Neyse, grup uyumu, baştan silme repertuar ve bestelere harcayacağımız zaman ile uzunca bir müddet daha yok olacağız, kaybolacağız, ruh gibi dolaşıp kaybettiğimiz / kaybedeceğimiz! zamanlar için -> :kafaat Çıkarsak, Mayıs'a doğru "sıradan", Eylül başına doğru da "idare eder işte" bir grup olacağız. Ve malesef müzikte mutluluğu yakalamanın gerçekten çok zor olduğunu daima bileceğiz. Ümitlerden ibaret bir kaç ay var işte önümüzde, olacak - "umarız" :D

Neyse #2, biliyorum ki Re-Degika için resmi yazımı yazamadım bir türlü. Eski kadrodan kalan(lar)'dan duymak istediğim bir kaç cevabı alamadım. Onun için bir süre daha beklemek en hayırlısı gibi görünüyor. Kim bilir, Çok değişik bir haber ile bile karşınıza çıkabilirm, Bende merak ediyorum doğrusu... :roll:

PS: Mevcut vokalistimiz Çağatay Şen, 1 hafta sonra 2 haftalığına yeni GnX'i ile "depresyondayım Göksel" için türk halkının karşısına çıkacaktır. İstanbul'dan acaip sinirli bir tip olarak dönmüştür, 8O bundan sonraki dönüşünde kendilerini allaha emanet edebilirz. :deli

Ben ve benim acınası grubum... :elsalla Seviyorum :yaratik ...Meksika dalgasını... :seytan

Geri