repertoire dogs

Durum
Yanıtlara kapalı.
izmiri ve sizleri çok özledik.. can aytaça de ki(izninde tabi) istanbul tıpkı bize anlattığı gibiymiş abi.. çok sevgiler kolay gelsin

bu mesajları grubun elemanları okuomu acaba? halil naaber abi duyduğum kadarıyla izmirde çalmaya başlamışsınız abi sizi dinlemeyi özledim vallaha izmire geldiim zaman kaççam yanınıza görüşürüz...

sertancskn demiş ki:
bu mesajları grubun elemanları okuomu acaba? halil naaber abi duyduğum kadarıyla izmirde çalmaya başlamışsınız abi sizi dinlemeyi özledim vallaha izmire geldiim zaman kaççam yanınıza görüşürüz...

fırsat buldukça okumaya çalışıyoruz canım benim.buralarda müzik konuşulmadığı için pek fazla uğramıyoruz . bizim webden istediğin gibi ulaşabilirsin bize ve bana.

saygılar...

repertuar kopekleri benim için çok önemli gruptur hepsine saygi duyuyorum
ne kadar dinlemeye gelemesemde :? evim çok uzakta çünkü.. ama muhabbet için özellikle gelicem bigun içeris kardeşler kolay gelsin öpüyorum ellerinizden ;) müzikten bahsetmeye gerek yok çünkü işlerini zaten güsel yapıolar..bi kaç kez onlarla çalmak nasip oldu çok büyük keyif almiştim süper... :roll:

12 nisan 2006 da E.Ü Edebiyat fakültesinin önüdeki çimenliklerde tıngırdıycaz öğlen 12 gib :) Öğrenci postası gazetesinin şenlik etkinliğinde. 1 gece önceden fazla içilmeye, uyanılabile ki bizi yalnız bırakmaya :):)

Rock'n Dark bünyesinde

Yüksek Sadakat ve Repertoire Dogs'tan Kaçırılmayacak Bir Konser..

İzmir Kemancı Bar'da Yapılacak Olan Konserin Biletleri Satışa Sunuldu.

14 NİSAN CUMA | Kemancı Bar - İzmiR
21.30

BİLET : Öğrenci 10 YTL - Tam 15 YTL

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri