Cenotaph

pathologic tüm goregrind ve death metal gruplari dünyada tibbi sözlük ve yardimci yayinlar kullanmaktadir liriklerini yazip zenginlestirirken,bunu röplarda da cenotaph dile getirmekte,goregrind piyasasini yillardir takip eden kisilerin bildigi ayrintilar ama bu muzigi dinlememis veya yeni baslamislar icin degisik gelebilir bu durum.kimse dogustan pathologist dogmamis sonucta bu tarz lirikler yazarken kaynak kullanmak cok normal.

Ne dym ilk olarak Ankara'da dinlemiştm yıllar oldu hastası olmuştm heriflern memlekette böle şeyleri üretmeyi bırak dinleyen bile yoktu nerdeyse.Puked genital pur... acayip sağlam bir albümdür hatta abartıcam direk kült mertebesindedir kardeşlerim brutal dadaşlarım..Ayrıca müziğin ciddiyetinin yanında sıfır kasıntı kişilerdir ki biton egomanyaaı yeni yetmeye örnek olsn..

cenotaph ın bu kadar ün yapmasındaki sebeplerden biri müziğe çok önceden başlamaları olabilirmi ? yanii ne bileyim.umarım yeni albümün kayıtları iyi olur.yoksa onca riff duyulmuyor8ben duyamıyor olabilirimde)

Gerçekten türk piyasası içinde çok sağlam grup. Ancak grindcore olarak göremedim ben, tüm şarkılarını dinlemedim elbet. belki dinlemediklerim içerisinde vardır grindcore tarzında. Ben daha çok bi death-black karışımı; Morbid Angel'ın Altars of Madness zamanındaki haline benzetmiştim dinlediğim şarkıları. İşin neredeyse komik yanı elemanların Amerika'da Türkiye'ye kıyasla daha çok tanınması. ..

Torm demiş ki:
Gerçekten türk piyasası içinde çok sağlam grup. Ancak grindcore olarak göremedim ben, tüm şarkılarını dinlemedim elbet. belki dinlemediklerim içerisinde vardır grindcore tarzında. Ben daha çok bi death-black karışımı; Morbid Angel'ın Altars of Madness zamanındaki haline benzetmiştim dinlediğim şarkıları. İşin neredeyse komik yanı elemanların Amerika'da Türkiye'ye kıyasla daha çok tanınması. ..

cenotaph ın yaptığı grındcore değil grindgore dur....ayrıca altars of madness la cenotaph arasında nasıl bir bağ kurabildin onuda pek anlamış değilim!! :roll:

CENOTAPH METAL HEADS MİSSİON FEST 6-7-8 AUG UKRAİNE PİCTURES

ukraine2.jpg

http://cenotaphtur.awardspace.com/ukraine2007/

23aralikblastoffss.jpg

CENOTAPH LİVE @ANKARA 23 ARALIK PAZAR IF PERFORMANCE HALL
CENOTAPH @ PENA RADYO PROGRAMI (ISTANBUL) 14 ARALIK CUMA

-CENOTAPH 'REINCARNATION IN GOREXTASY' CD SI ATLANTIS MUZİK TEN YURT İCİ YAYINLANDI..

Afişteki programda diğer tüm grupların yanında "PERFORMANS"ibaresi bulunurken, Cenotaph'ın yanında "GÖSTERİMLERİ" yazıyor. Konserde Cenotaph canlı mı çalacak, yoksa video gösterimi mi olacak?

Geri