Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

Yahu şu müdüre bir şey söyle, Recto aşkı yüzünden bir başlığı daha batırdı.

@Halilibofender biraz sabır gösterebilirsen Fender'in yeni Bassbreaker serisini de inceleyebilirsin. 362 euro'dan başlıyor. Stoklara gelene dek zamlanmazsa, bütçeyi zorlayıp 392 euro civarına böyle bir şey de alabilirsin:

Fender Bassbreaker 007 Combo
Valla, İbo artık bakarsa cevap yazmaya üşenirse alacak amfiyi. Başlığını sık sık kontrol eder sorumlu insan.

Abiler sürekli giremiyorum özür dilerim tavsiyelerinizi değerlendiricem bide gitarla beraber alacağım için para biraz sıkıntı bütçe 2800 Fln olur en son gitar 1700 (strat) 900 E Fln olur en fazla

Abiler sürekli giremiyorum özür dilerim tavsiyelerinizi değerlendiricem bide gitarla beraber alacağım için para biraz sıkıntı bütçe 2800 Fln olur en son gitar 1700 (strat) 900 E Fln olur en fazla

Eyvallah Halil İbrahim. Başlığını karmakarışık ettik, kusura bakma. Yönetim kısa sürede gerekeni yapar umarım. Fender'i ikinci el mi alacaksın? Hangi modelini düşünüyorsun?

Elimdeki berbat manual Raymond

Peki neden lambalı alıyım daha az tone olacak?

Halil İbo, alacağın Fender nedir öncelikle onu söyle bana. Meksika ise tavsiye etmem. Bazı derin kusurları var Meksikaların. Meksika alacaksan, onun yerine alternatif strat markalarına yönel daha iyi.

Transistörlü amfiler de öyle çok yönlü değil ki. Belli kanallar, belli tonlar. Lambalı amfi çalımını daha fazla geliştirir.

İyi gitar ve vasat amfi= Vasat ton.
Mütevazi gitar ve lambalı amfi = Güzel ton

en basit formül bu.

Halil İbo, alacağın Fender nedir öncelikle onu söyle bana. Meksika ise tavsiye etmem. Bazı derin kusurları var Meksikaların. Meksika alacaksan, onun yerine alternatif strat markalarına yönel daha iyi.

Transistörlü amfiler de öyle çok yönlü değil ki. Belli kanallar, belli tonlar. Lambalı amfi çalımını daha fazla geliştirir.

İyi gitar ve vasat amfi= Vasat ton.
Mütevazi gitar ve lambalı amfi = Güzel ton

en basit formül bu.

bak hepimiz ayni seyi diyoruz ibo

Geri