DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Maresalx (Can)'a bu güzel jestinden dolayı çok çok teşekkürler (canımızsın). Bu arada görüntülere eşlik eden yeni demomuzdan "Sen Olmasan Da" adlı şarkımız da bu vesileyle sanırım yayınlanmış oldu :)

walla ne diyelim...ne kadar teşekkür etsek az Can'a hem oralara kadar geldi bizimle yükümüzü taşıdı hem destek oldu aşağıdan...çok güzel olmuş abi ellerine sağlık...duygulandım walla billa.... ;)

video güzel şarkı güzel ama bu grup neden hala albümsüz.. albüm isterizz albüm isterizz :D ha bu arada videoyu çeken okul arkadaşım canda albüm çıkınca klibi çekmeli çünkü video gerçekten süper olmuş

Bir ben eksigim kayıtta ehueheu ama genede çok güzel göktug gene terbiyesiz haraketler yapmış ayıp yakışmıyor sana heuhe...
Bu arada CAN a kamerası ile yollarda başarılar ;)
Artı kamyonculardan uzak dur ve yanında zincir taşı kışın lazım olur ehueh

maresalx demiş ki:
Arkadaşlar DeM grubunun 6 Kasımdaki İstanbul konserinden bir kesit hazırladım
Bu videoda demoda bulunan kendi besteleri "Sen Olmasanda"isimli şarkıyı kullandım

-> http://rapidshare.de/files/7777408/balans.wmv.html

Kalitede biraz oynamak zorunda kaldım zati pek iyi bir video olmadı :oops:

iYi SEYiRLER
;)

ne iyi bi video olmamasından bahsedion abi sen, görüntü ve ses kalitesyle oynadıktan sonra çok güzel olacak.. :)

:mrgreen:
cok guzel olmuuuuuuuus :) gelmeyenler/gelemeyenler cok sey kacirmis valla, can cok seker olmus video bea o sabahn korunde basliyan yorgunluk tekrar bi gozlermin onune geldi valla, eline saglik ;)

Arkadaşlar hepinizie ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Ben bu kadar

begeniceginizi tahmin etmemiştim 8O zaten birsuru eklentiyi

kullanamadım bilgisayarımdaki sorunlar yuzunden mesela orjinal ses

yoktu videoda ve her editledigimde cozunurluk biraz daha kayboldu

gitti :( yinede hepinize teşekkür ederim arkadaşlar ;)

yeni kurulmuş bi grup icin cok cok iyi ;) krema kıwamında hoş bi sound ..alternatiften biraz daha hard sound a gecişler olursa daha yogun şeyler kesinlikle cıkar :metalhead ..cyberknight iyi bi ses rengin war..dewam..müzik sizi kutsasın :tap:

Geri