DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

:?: çıkmayın abi Ankara 'da programa filan bilmem kaçbinkez söyledim yine söylüyorum istanbulun en iyi mekanlarından sayılabilecek 3 mekan demoyu dinledikten sonra gelsinler burda çalsınlar dedi, sizede hak veriyorum Ankara grubusunuz ama yeteri kadar program yaptınız Ankara 'da sanki. :?: bu nedir ya ankara kalesi onların istanbula gidip gelebilirler ama oraya ait olamazlar isterlerse milyarlar kazansınlar ankaraya sırt çeviremezler onlar bizim yani ankaranın gurubudur gidecekler ama ankaraya gelecekler

Son Dakika !

Arkadaşlar,Garage Rock Bar ile görüşüldü Nurettin ve Hakan abinin araya girmesiyle ve hayranlarının aşırı baskısı sonucunda DeM yılbaşında Garage Rock Bar da sahneye çıkıyor.Fakat bu normal programdan çok özel ve farklı olacak çünkü çok büyük bir sürpriz var ki ben ögrendigimde altıma sıçtım gülmekten
Bu özel geceyi ve büyük sürprizi kaçırmayın yılbaşında Garajda olun mutlaka...
Herkesi Bekliyoruz!

Bence İstanbul'da kim müzik yapıyor diye bakılıyor. Ankaradaki gibi kim para kazandırıor diye değil. Neyse Dem i böyle tartışlmalara sokanlar utansın. Başarılar Dem abiler :)

arkadaşlar şunu tüm olanlar ve konuşulanlardan dolayı söylemek zorunda kaldık grupçanak...bizim fe-mail'le hiç bir alıp veremediğimiz yok kendilerini tanımıyoruz bile...onlara böyle bir şans tanınmış, onlarda kullanıcak tabiki...garage yönetimiyle de hiç bir problemimiz yok...onlarda hep bizi kazanmaya çalıştılar...bizim tepkimiz buna sebep olanlara...hala daha anlayabilmiş değiliz kimin ne şekilde sebep olduğunu...herneyse...ama lütfen yaralayıcı hakaret boyutuna giden sözler kullanmayalım fe-maile karşıda...
sevgiler saygılar...

fe-Mail grubu ve dem ile alakalı olarak yaratılan polemikler her iki grubuda rahatsız etmiştir. Yılbaşı gecesi her iki grubta sahnede olacaktır kendini dinleyici sanan salakların oyununa gelmeyen herkese teşekkürler. Yılbaşında sürprizlerle garage rock club'ta görüşmek üzere...Saygılar...

eet..artık tartışmaya kesin bir son verelim yılbaşında çok büyük sürprizler var hepimiz çok eglenicez
yehuuuuu diyorum başka bişi demiyorum
Herkesi Garage a Bekliyoruz

selam..giriş 20 ytl afiştede gördügün gibi :)
saygılar
ylba7cn.jpg

baya güzel olacak gibi duruyor yılbaşı,bende gelmek istiyorum çok,süprizi aşırı merak ettim,dansöz filan mı oynatcaklar arkada acaba,puhah :D neyse çok konuştum,tekrar başarılar dem!

slmlar...sonunda adalet yerini bulmuşş bir orta yol bulunarak..buna çokk sevindim,size başarılar dem grubu yılbaşında,umarımm gelebilirm,sizi dinlemek istiyorum çünkü,saygılar herkese...

madem sineye çekip o grubun altında çıkacaktınız, nie o kadar tantana kopardınız? Bence asla kabul etmemelisiniz böyle bişeyi, kabul ettiyseniz bu demek oluyor ki acısını sahnede çıkaracaksınız ve gecenin içine edilecek.
Neyse gene de gelicem galiba izlemeye.
Daha önce de sorulmuş ama tekrar soriim, giriş ne kadar olacak ve siz kaçta çıkacaksınız?

Bu yılbaşı akşamı saat 20:00'de çalmaya başlıyoruz her türlü hazırlık bitmiş şekilde.Saat 22:20'e kadar sahnedeyiz yaklaşık.Diğer tüm gruplara da başarılar...Altısekiz ile de inşallah sürprizimiz var :) Yarın AnkarA'da, Garage'da tüm sevenlerle buluşmak dileğiyle...

Bu arada tüm dünyanın yılbaşı bayramı kutlu olsun efenim :) Hepinizi çok seviyoruz siz bizi sevseniz de sevmeseniz de :)

...Sevgiler&Saygılar...

hehehe... giriş 20YTL idi değilmi Maresalx kardeşim :p

Herkeşlere iyiyıllar... Umarım gelen gideni aratmaz da iyi bir yıl geçirirsiniz...

Bir çoğunuzla zaten comartesi akşamı aynı mekanda olacağız. Hoplayıp zıplamak sureti ile iyi dağıtmalar herkese..

DeM 'e sevgiler...

Geri