DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

ya bu "salak" muhabbetini acan Mevlüt'tü konuyu surekli kapatmaya calışıyorum arkadaşlar lütfen artık germeyin ortamı.Altısekiz ve DeM başlıklarına artık lütfen fe-mail ve yılbaşı organizasyonu ile ilgili abuk zubuk şeyler yazmayın gruplarla beraber artık garage barda zarar görmeye başladı konuyu lütfen uzatmadan kapatalım!

NOT : Mevlüt yani senide tebrik ediyorum yatışan ortamı çok güzel alevlendirip insanları birbirine düşürüyorsun!helal olsun sana bravo...

ya bu arada giriş 20YTL ya... Başka bi rock bara sordum arkadaşlar için (isim vermeyelim reklama girer), 60 YTL, geceyarısından sonra 45YTL imiş fiyatlar...

Kaldıki bisler 20YTL ye bayaaa bi eğlencesss... Bide ben "ulen 20YTL çok fazla" diyodum aldım ağzımın payını valla...

menekşe, hayırdır onca eleştirdiğin garajı birden savunman ilginç geldi :) Neyse artık garaja gelip bütün grupları izlemek farz oldu. Ben de atraksiyonları merak ediyorum. Sürpriz neymiş görelim :)
menekşe ve can'ın tavırlarının değişmesine sevindim.

ne tavrı prd ??

Garage 'ı savunmuyorumki.... sadece ilginç geldi... Ayrıca fikirlerimde bi değişiklik de yok...

Zaten Garage ile ilgili de bi küfür bir saldırı yok... Ama bazıları ki hepimiz kim olduğunu biliyoruz. Ortalığı karıştırıyorlar.

Bence yanlış bir şeyler vardı ve dile getirdim bu beni bağlar, ve halada buradan silinmiş olsada laflarımın arkasındayım...

Konu uzamıyor ayrıca, bence herkes farklı ve çatlak seslere kendini alıştırmalı. Ben herkesle aunı şeyi düşünmek zorunda değilim değil mi ?

Neyse rica ediyorum bu konu ile ilgili sıkıntısı olanlar özel mesaj olu ile bana ulaşsın, DeM'in yeterince yıprandığını düşünüyorum.

Göktuğ bağlantının azizliğine uğramış, aşağıdaki metni buraya yazmamı istedi...

CyberKnighT:

Bi dakika ya tutamıcam kendimi!!!Ne sağlığı ne hukuki durumundan bahsediyorsunuz Kolay mı o işler o kadar! !Birileri ki kim olduğu açıkça ortada ortalığı karıştırmak için herşeyi abartarak birilerine iletip durdukça,saygısızlıklarına vs. devam ettikçe bunlar oluyor!!!Buraya yazanlardan dolayı değil!Kusura bakmayın da herkes haddini bilsin...Zamanı gelince de açıklanır zaten herşey apaçıkça merak etmeyin...Birileri de yeterince üstümüzden reklam yaptırdı yaptı...Neyse...Zamanı gelince...

Yılbaşı umarım herkes için güzel geçer...

...Sevgiler&Saygılar...

yeniyilweb2.jpg

gelmeyi o kadar çok istiyodum ki,ama gel gör ki,gelemiyorum :( :( :( herkese iyi eğlenceler,bizim yerimize de eğlenin,yılbaşının acısını dem in ctesi gecelerindeki programlarıyla çıkarcam umarım,başarılar dem!

Ankaradaki gruplar icinde en iyi tanıdıgım ve samimi oldugum hatta zaman zaman aynı evi bilem paylaştıgım her biri son derece degerli müzisyen olan
Göktuğ,Barış,Volkan,Ertuğrul kardeşlerimin yeni yılını kutluyorum
umarım daha büyük işler başarıcaksınız ve hep söyledigimiz yere geliceksiniz,hepimiz buna gönülden inanıyoruz..
Yeni Yılınız Kutlu Olsun DeM !!!

hepınızın yenı yılı yenı umutlarla yenı mutluluklarla yenı ufuklarla yenı asklarla yenı heyecanlarla ve bınlerce fırsatlarla dolu olsun hepınızın yenı yılı guzel gecsın... Uyur'dan deme yuzmılyonlarca basarılar

yeniyilweb2113db.jpg

Arkadaşlar bu gece Garage Rock Bar yeni yıl süprizlerinden sadece biri olan ; girişte alıcagınız biletle 3 adet Nokia marka cep telefonunu kazanma şansı veriyor

bu gece Dem,fe-mail,altısekiz le hem eglenicez hemde yeni yeni süprizlerle karşı karşıya olucaz

evet arkadaşlar su an garageden cıkalı 30 dakka fln oldu cıkmamızın tek nedeni Elektirk kesilmesiydi :) ewet abi elektrik kesildi yaw bide jenerator yok :) neyse DeM gercekten kendine yapılanlara karşı cevabını muzigiyle verdi DeM e yine teşekkür ederim bize bole bi yılbası gecesı yasattıgı için ben bi köseye sızmışken beni bile ayıltmayı başardılar ondan 10 dak sora kendimi sahnede DeM le another brick ... solerken buldum umarım sarkının içine etmedim o kafayla :)

hepinize teker teker teşekkürler
başarılar

Geri