DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Andac cafe, Andac Rock! adı altında tekrar yeni bir mekanda biraraya geliyor.. sizi de görmekten onur duyarız...

ya dışındasındır çemberin, ya da içinde yer alacaksın.....

valla ankarada ben bu grubun üstüne tanımam nasıl olurda her cumartesi gidip aynı sarkılarla eğlebilir bi insan. normalde sıkıcıdır hep aynı sarkıları dinlemek ama bu grup ayrı birşey her dinlediğimde farklı bi tat veriyor resmen özellikle wicked game cover bomba bişey dinleyemeyenler dinlemeli başarılar arkadaşlar ankara sizi sevio...

Selam millet, selam DeM'cimlER :) Valla inanmayacaksınız ama bu hafta bende gelicem... Şöle en önde banada bir yer açarsınız heralde :)

Görüşürüsss :)

DEM'i rüyamda gördüm bugün...Bir evin çatısında konser veriyorlardı... :)

Göktuğ bana döndü 'ne çalalım' diye sordu...'Olm beste çalın' dedim...'Sana mı sorcam lan ne çalacağımı' dedi... :p

DEM'i fazla seviyorsan böyle rüyalar görebiliyorsun... 8)

Başarılar diyorum bir de Dem'den yeni beste bekleriz diyorum...

slm..DEM
bu akşam eger inşaat işlerimiz erken biterse andac la birlikte gelmeyi düşünüyoruz..
andac ın kulakları sanırım askerde paslanmış..biraz pas sökücü (DEM) ihtiyacı varki işi erken bitirip göktuğ'ları dinlemeye gidelim dedi...
andac şu an sesle ilgili görüşmelere gittiginden onun yerine ben yazıyorum..
yeni yaşınıda kutlarız..inşallah seneyede eski tabirle LP şimdi CD nizdeki parcalarınızla kutlarız.
konserde görüşmek dilegiyle..
ha sahne önündeki sutunun kenarından bizde yer istiyoruz... :D

bende balicileri toplıyım bi bali 7.5 ytl bi kutuya 2 kişi geliyomuş 75 ytl ye 20 kişi toplarız süper olur kamyona sığarız heralde :D :D doğum günün mübarek olsun kardeş

doğum günün kutlu olsun ama gelemicemmm ben :( yaa çünkü elazığdayım seneye beraber kutlarız inşallah

Geri