DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

10_1150587285.jpg

aslında daha önce şöyle bir şeyde olmuştu;
bir stüdyoyu aramıştık ve ordan çalışma alacaktık..sonra telefondaki eleman bize tel falan sordu grubun adınıda sordu bu arada tabiki;daha sonra ben dosage grubun adı dedim..yanıt gecikmedi;
-ne?!?dozer mi adınız?!?
ben telefonu falan attım yerde gülüyodum..

tabi grupça alternatif isimlere açığız..yaratıcı türk toplumunun bu nacizane ve zeka fışkıran insanlarının yarattığı bu fikirleri her zaman grupça desteklediğimizi burdan belirtelim :LOL:
gosage,dozer,viraj,patinaj...vb gibi..

arkadaşlar bir összede olarak eğlendirip coşturduunuz için teşekkürler..az ama öz seyirciyle gzldi konser öss night da..ayrıca "zeynep" olarak da göktuu abimise teşekkürler bizi gece gece sefil bi şekilde sokakta bırakmadı içeri aldı.. :)

eloise -> Ne demek efenim :)=

s_i__n -> Çok sevindik beğendiğinize...Rakip olmak ne kelime...Bizim yok öyle huylarımız ve beklntilerimiz efenim...Şarkımızı, grubumuzu 3-5 kişi daha dinlesin bilsin yeter bize :)=

WooDStocK -> Gitar taışyıp taşıyamama gücüme gağlı efenim o :p= Çalarız çalarız bir sürü hem de...

cohocoholic -> Temmuz Temmuz... :p= İstanbul da o sıralar olur herhalde...

Bu akşam (Perşembe) bekleriz Eskişehirlileri veya gelecekleri vs. vs. vs...Saat 22:30 gibi başlar olay sanırım...

...Sevgiler&Saygılar...

Geri