DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

biraz önce Biziz de dinledim kendilerini tekrar.ve yine harikaydı performansları :D biziz'in yeni halini görme imkanını sizle bulabildim.tebrikler,iyi çalışmalar :)

beyler 12 ye kadar kaldim kacmam gerekti rahatsizdim zaten grup cok guzel olmus gormeyeli
ben turntable2in bi katkisini malesef goremedim bu gece davulcuda tam adapte olamamis hizli bi ritm giderken gitarlar cok agir ve aksak kaliyo bide burak'in baslari volkanin tonlarini bastirdi bence soundcheck te cok iyi degildi..ama yine eski tadi verdi ve eglendim
lan bide goktug bana nie kiz dedin sen sahneden hehe :twisted: puuu

biziz e gelince sunu soyliycem pavyon gibi mekandi bitik bi yeri mukemmel bir yer haline getirmisler..valla su an ki isletmeciyi tebrik etmek gerek dört dörtlük olmus hersey cok begendim ..ankaranin en iyisi denebilir

gralll

aa caan sen orda mıydın?görmedim nan ben seni..ben de diyodum hayret can yok :LOL:
herneyse...geçen hafta olduğu gibi bu haftada çok çok eğlendirdiniz göktuğ'a sahneden ebru'ya yaptıı jestten dolayı ayrıca teşekkür ederim sahne önünü o kadar kalabalık görünce sizin için ne kadar mutlu oldum anlatamam...böyle annelerin çocuğunun konserinde gurulanması gibi bi duyguydu ya eheh...
maresalx demiş ki:
beyler 12 ye kadar kaldim kacmam gerekti rahatsizdim zaten grup cok guzel olmus gormeyeli
ben turntable2in bi katkisini malesef goremedim bu gece davulcuda tam adapte olamamis hizli bi ritm giderken gitarlar cok agir ve aksak kaliyo bide burak'in baslari volkanin tonlarini bastirdi bence soundcheck te cok iyi degildi..ama yine eski tadi verdi ve eglendim
lan bide goktug bana nie kiz dedin sen sahneden hehe :twisted: puuu

biziz e gelince sunu soyliycem pavyon gibi mekandi bitik bi yeri mukemmel bir yer haline getirmisler..valla su an ki isletmeciyi tebrik etmek gerek dört dörtlük olmus hersey cok begendim ..ankaranin en iyisi denebilir

gralll

hehe eet zeynep bende ordaydim..nan bende seni gormedim walla dun 7 yildir gormedimi bi arkadasi gordum aslinda cok da iyi olmus gittigim..
beni farketmemis olman noemal mekanda kafam kabal çiçegi gibi saclarim kisa bide sakal biraktim gandalf gibi olmaya calisiyorum o yuzden farketmemissindir heheh

--->DeM @ 7 Ekim Cumartesi @ 21:00 @ Biziz Bar, Ankara

--->DeM @ 13 Ekim Cuma @ Aqustic Rock Cafe, Konya

--->DeM @ 14 Ekim Cumartesi @ 21:00 @ Biziz Bar, Ankara

--->DeM @ 21 Ekim Cumartesi @ 21:00 @ Biziz Bar, Ankara

--->DeM @ 28 Ekim Cumartesi @ 21:00 @ Biziz Bar, Ankara

--->DeM @ 29 Ekim Pazar @ 23:30 @ Eskişehir HAYAL, Eskişehir

bu sayfadada olsun istedim :D

süperdii...çok süperdii..şahaneydi...pis kabloların ayaana takılması ve göktuğun kurtuluş çabalarıda ayrı bir ''cursed :p '' lük havası verdi ortama!!!herşey çok güseldi ..herkes bi kravatlı bi beyfendi...topluca sünnet olacaklardıı dedirttiniz :LOL:
hastasınısıs!!!!( nası kurduk bu cümleyi be zeenepcim :? )

Canımızsınız efenim :)= Eğlenceliydi çok fazla :)=

Biziz yeni haliyle evet çok çok güzel oldu...Bekleriz göremeyenleri de Cumartesi 21:30 suları ve biz Ankara'da sadece Biziz'deyiz...

Bu hafta Konya'ya kalabalık gidiyoruz sanırım Cuma günü...Konyalı arkadaşlar da kalabalık olacaklar orda gibi gözüküyor.

...SEVgiler&SAYgılar...

Bekleyiniz efenim...

Ve şu rezalete bakınız!!!Bizim gibi amatör gruplara innaılmaz faydası olan bahar şenlikleri ve rezalet... :x = YUH artık ya...

Üniversiteliye bahar şenliği yasağı geldi!

İstanbul Valiliği'ndeki toplantıda, "Şenlikler sempatizan kazanmak için uygun zemin oluşturuyor" denildi

ERDAL KILINÇ İstanbul

İstanbul Valisi Muammer Güler başkanlığında düzenlenen ve üniversite yönetimlerinin katıldığı toplantıda, il genelindeki tüm üniversitelerin kampuslarının içinde bundan sonra şenlik yapılmamasına karar verildi.
İstanbul Valiliği'nde yapılan toplantıda, 2005-2006 eğitim-öğretim yılında yaşanan olaylar anlatıldı, yeni olayların yaşanmaması için gereken tedbirler tartışıldı.
Brifingde eğitim-öğretim yıllarının başında ve sonunda üniversitelerde düzenlenen "öğrenci şenlikleri"nin sempatizan kazanmak için uygun zemin oluşturduğuna dikkat çekildi. Rektörlükler tarafından artık bu şenliklerin yapılmasına izin verilmemesinin ideolojik grupların sempatizan kazanma çalışmalarını olumsuz yönde etkileyeceği kaydedildi.
Buna göre, İstanbul genelindeki 22 üniversitede kampus içinde öğrenci şenliklerinin yasaklanması kararı alındı.
Toplantıda dikkat çeken bir başka nokta da öğrenci olaylarının değişen boyutu oldu. Polise göre, uygulanan idari ve önleyici tedbirler sayesinde ideolojik öğrenci gruplarının eylemlerinde genel olarak bir azalma meydana geldi.
Buna karşın eylemlerin, şiddet içeren ve provokatif özelikler taşıyan etnik kökene dayalı kavgalara dönüştüğünün gözlemlendiği ifade edildi. Yetkililer, bu dönüşümün nedeninin ideolojik grupların kaybettikleri tabanlarını geri kazanma çabaları olduğunu söyledi.

Broşürle terör uyarısı
Üniversite yönetimleri ve polis bu yıl öğrencileri bilgilendirme kararı aldı. İl Özel İdaresi'nin desteği ile bastırılan ve öğrencileri bölücü, yıkıcı ve narkotik suçlarına karşı uyaran 60 bin broşür dağıtılmaya başlandı.

http://www.milliyet.com/2006/10/08/guncel/gun06.html

Aman zaten napıcaz şenliği..Eğlenceyi,müziği..
O kadar uğraşcak şeyleri var bide buna kafa patlatıp çözmeye çalışmasınlar,yasaklayıversinler kısa yoldan..

Çözüm bulma kabiliyetlerine hayranım.. :mad:

Yarın Konya ve Cumartesi Biziz süper geçecek efenim... :)=

Etli ekmek :)=

Jumilla biz de özledik yakındasın ne de olsa uzak olduğun kadar :)=

...SEVgiler&SAYgılar...

hehe su an konyadaki acustic cafe nin karisindaki millienniuum(sanirimn boyle yaziliyo :D ) internet kafedeyim...yolculuk cok keyifl igecti güldük eglendik sarkilar soyledik..ankaraya donunce foruma koyucam resimleri..
burda ortam bekledigim gibi cikmadi bizi cok ama cok misafirperver bi sekilde karsiladilar yemekler yedik kolalar ictik hersry dort dortluk ortami daha sonuk bekliyordum ama oyle degilmis..icersi tiklim tiklim dolu adim aticak yer yok Andac kafeye benziyor mekan..
ayrica gercekten burdaki metalci kitleyide takdir ettim ortalarda guven erkin erkal ve ibrahim erkal modelleri gezmekte..

konyadan sevgiler ve saygilar az sonra dem cikiyo hemen kacim ben

gorusmek uzre..

Geri