DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Çok teşekkürler efenim herkese...

Bu akşam yani 24 Ekim SALI akşamı 22:00 gibi BİZİZ'de bayram için özel program vardır...Bekleriz...

...SEVgiler&SAYgılar...

Selamlar :)

Bu gece Biziz'de Volkan'la resmen tanıştık ve hatta sohbet ettik.

Daha önceki grup deneyimlerimizde başka gruplarla iyi ilişkiler kurmamızı engelleyen yaklaşımlar ve benim dışımda gelişen gereksiz olaylar olmuştu.
Bunu aşmakta olduğumuzu görmek beni mutlu etti.

Bu piyasanın iyi müzisyenler ve aklı başında insanlara ihtiyacı var. Şu anda gördüğüm kadarıyla DEM'in kadrosu düzgün elemanlar barındırıyor.

Yarın ve gelecekte başarılar diliyorum.
Sevgiler :)
MG

jokermg demiş ki:
Selamlar :)

Bu gece Biziz'de Volkan'la resmen tanıştık ve hatta sohbet ettik.

Daha önceki grup deneyimlerimizde başka gruplarla iyi ilişkiler kurmamızı engelleyen yaklaşımlar ve benim dışımda gelişen gereksiz olaylar olmuştu.
Bunu aşmakta olduğumuzu görmek beni mutlu etti.

Bu piyasanın iyi müzisyenler ve aklı başında insanlara ihtiyacı var. Şu anda gördüğüm kadarıyla DEM'in kadrosu düzgün elemanlar barındırıyor.

Yarın ve gelecekte başarılar diliyorum.
Sevgiler :)
MG

Çok sevindim buna gerçekten...Laf da açılmışken bir kaç sitem edeyim: Çünkü beni ve DeM'i veya piyasadaki her müzisyeni müzikten bir nebze de olsa tiksindiren olaylardan birisi bu gruplar arası iletişim bozukluğu,rekabet vs. vs. vs. vs. vs. ... Ve nedense sorunlar olduğunda genelde yüz yüze konuşulmadığı gibi arkadan başkalarının yalan yanlış doldurmalarıyla gruplarımız daha da beter düşman oluyor.DeM'in başına ve benim başıma pek çok kez gelmiştir bu ki bizim kiseye karşı bir kötü niyetimiz veya herhangi bir değişik düşüncemiz olmaz.Biz müziğimize bakarız tatlı rekabetimize bakarız kendi kendimizi yeriz otururuz :)=

Daha önce de söylemiştim, lütfen bizimle alakalı bir sorunu,herhangi bir şikayeti vs. olan bize ulaşsın ve bunları yüz yüze çözelim ki her zaman çözülmüştür güzelce.Amatör piyasa ne kadar büyük olursa olsun bir o kadar da küçük.Ve rekabete girince neye yarıyor onu da anlamıyorum.Rock piyasası zaten kötüye gidiyor.Aramızdan her güzel albüm yapan grup her birimiz için daha büyük bir umut kaynağı ve her birimiz için albüme doğru daha umutla bakabileceğimiz bir ışık.Birbirimizi de ne kadar kollarsak hepimiz bundan o kadar fayda ederiz.Bar için degeçerli bu!Birimizin hakkı yendiğinde diğerleri onun yerini kapmaya çalışacağına onu savunsa da bar piyasası bu şekilde olmazdı.Klasik laflar belki ama gerçek...

Neyse çenem açıldı efenim :)= Uzun lafın kısası sevelim sevilelim egolarımıza sahip olalım :)=

Tekrar iyi bayramlar...

Bu akşam 22:00 suları BİZİZ Bar'da sahnedeyiz...Bekleriz...

...SEVgiler&SAYgılar...

DeM geriye kalan EKİM Ayı Etkinlik Programı!

6) 28 Ekim CUMARTESİ @ TRT-1 @ Gençlik Her Zaman @ 14:00 suları DeM ile yapılan bir röpörtaj
ve Serzeniş kaydı yayınlanacak.

7) 28 Ekim CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

8) 29 Ekim PAZAR @ HAYAL @ 23:00, Eskişehir

Ayrıca Sen Olmasan da adlı şarkımıza yapılan klibi

http://www.youtube.com/watch?v=uCTzWsHLKcU

adresinden izleyebilirsiniz...

...SEVgiler&SAYgılar...

cyberknight demiş ki:
DeM geriye kalan EKİM Ayı Etkinlik Programı!

6) 28 Ekim CUMARTESİ @ TRT-1 @ Gençlik Her Zaman @ 14:00 suları DeM ile yapılan bir röpörtaj
ve Serzeniş kaydı yayınlanacak.

7) 28 Ekim CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

8) 29 Ekim PAZAR @ HAYAL @ 23:00, Eskişehir

Ayrıca Sen Olmasan da adlı şarkımıza yapılan klibi

http://www.youtube.com/watch?v=uCTzWsHLKcU

adresinden izleyebilirsiniz...

...SEVgiler&SAYgılar...

dem in en sevdiim özelliği her yaptıgının örnek alınıo olması :p :twisted: 8)
neese bu arada bende gelijem bu sefer eskişehireeee :D

Ben de izleyemedim ki ühühühühüh...İzleyenler de 1 yıldır uyumuyor muydun göktuğ dedi :p=
Neyse teşekkür ederiz emeği geçenlere efenim...

Bu akşam Biziz Bar'dayız 21:30 ve yarın da 23:30 gibi Eskişehir HAYAL'deyiz ailecek :)=

...SEVgiler&SAYgılar...

Adamlara bak..Sanki hergün TV'ye çıkıyolar da izlemiyorlar.. :)
Neyse ki kayıt yapmışlar hadi yine iyisiniz hehe.. :p

Yalnız cidden birkez daha takdir ettim sizi..Herkes çıkamaz oraya..DeM'le ve DeM'in başarılarıyla gurur duyuyoruz.. :D

Selamlar ve çok teşekkürler...Biziz ve Eskişehir gayet eğlenceliydi efenim, bekleriz tekrar&tekrar...

TRT-1'deki görüntüyü sevgili Uğur youtube'a yüklemiş ve izleyemeyenler için link aşağıdadır:

http://www.youtube.com/watch?v=8iCIXQWN0HY

Bu çekimde maşallah bir sürüüü kısım kesilmiş boşu boşuna o kadar kasılıp konuşmuşuz ehehehe :)= Albüm isterüh her şeyi de isterüh modu olmuş ehueuhe :)=

Kesin olan KASIM Ayı DeM Etkinlikleri:
1) 4 Kasım CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

2) 5 Kasım PAZAR @ HAYAL @ 23:00, Eskişehir(ertelenmiştir)

3) 11 Kasım CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

4) 12 Kasım PAZAR @ 19 Mayıs Üniversitesi, Samsun

5) 18 Kasım CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

6) 19 Kasım PAZAR @ HAYAL @ 23:00, Eskişehir

7) 24 Kasım CUMA @ Bronx Kurban Anma Gecesi, İstanbul

8 ) 25 Kasım CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

NOT: Bunlar kesin olan etkinliklerdir. Kesinleşen diğer konserler eklenecektir.

DeM'li kalın!!!

www.demiz.biz
www.myspace.com/demtr
[email protected]

...SEVgiler&SAYgılar...

Geri