DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

patroncum doğum günün geçti ama kutlu olsun eheheheh bi de burdan kutlıyım dedim.ama zaten ben bizzat da kutladım yane geç kalmış sayılmam :) öpüyom kocaman hepinizi bu arada tekrar iikii doğduuuuuuuunnnnnnnn volkaaaaaaaaaan!!!! :D :D :D

hehehehe programdan yeni gelmiş bi insan olarak sıcak sıcak yorumlarım :)
yine her zamanki gibi çoooook ii çaldınız zaten bunu sölememe bile gerk yok :D sonraaa doğum günü olan arkadaşa ithafen bizizde killing in the name of'tur,slayer'dır,sepultura'dır falan dinlemek hem de DeM'den ayrıca bi güzel oldu :)

neese sonuç olarak gördüğüm en eğlenceli Biziz gecelerindendi.Özellikle San Fransico'lular.Yabancı topluluk hayatlarında ilk kes duydukları Serzeniş'e bile eşlik etmee çalıştılar maşalla :D :D :D Sevgili abiciim Göktuğ'un üstün iletişiminin sayesinde tabi eehhee
öpüyorum hepinisi kocaman kocamannn...

DeM bu gece 24:30 sularında Garage Rock Bar'da ekstra için!

Ayrıca Cumartesi 21:30'da Biziz Bar'da

ve yine Cumartesi 24:30'da Garage Rock Bar'da...

DeM'li kalın...

Öncelikle teşekkür mü etsem napsam Göktuqa. Ne zaman gelsem Sober çaldıqı için,hatta bi de üstüne bana yolladıqı için ,My Own Summer çaldırmaya çalıştıqı için,besteleri yarım yamalak baqıra çaqıra söyleyip milleti sinir etmemize bir şey demediqi için…
Sonra, aradaki yanlış anlaşılmalara raqmen,hatta benim ettiqim bütün laflara raqmen aqzını açıp da bir şey demediqin için,kardeşim canım Sinem’i Ankara’da emanet edebileceqim ender insanlardan olduqun için seni seviyorum Göktuq,iyi bir arkadaşsın.
Doqum günün kutlu olsun,nice güzel ve Demli yaşlara…:)

Geri