DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

ipeeeeek demiş ki:
cyberknight demiş ki:
Arkadaşlar bu arada bu hafta Biziz olayında bir değişiklik yaşanabilir...Ya 21:00 ya 24:00 bu hafta Biziz Bar programı...Bugün belli olur haber ederiz...

...SEVgiler&SAYgılar...
yaa 21:00 olsada bize bi baldan tatlı olsa :) bu arada 3. yıl da hayırlı uurlu olsun :)

efet efet 21 olsa süper ötesi olurr öbür türlü çok az izleyebilicez sizi ... :( :roll: çok özledik yaa... görüşmek üzere... :roll:

Arkadaşlar elinize sağlık, gayet keyifliydi program bu gece.

Ancak aklıma takılan şey şudur ki; vokal, gitar, bas ve davul dışındaki elemanların ne yaptığını, gruba ne kattığını anlayabilmiş değilim.

Beni az çok tanıyan, kimseyi pohpohlamadığımı yada b_k atmadığımı bilir.

Gerçekten çok uğraştım ama sorduğum soruya cevap bulamadım.
Umarım zamanla cevap bulunur :)

Sevgiler
MG

Çok teşekkürler...

Öncelikle müjdeli haber :p= Saat 21:00'de sahnedeyiz BİZİZ Bar'da Cumartesileri...Rahat rahat gelemeyenler gelebilir artık :)=

Mert'i kastediyorsun sanırım MG...Mert'in bilgisayarıyla Biziz'in sistemde 3 seferdir bir problem yaşandığı için o da scratch, sample vs. doğaçlıyor...Kısa zamanda o problem de çözülecek sanırım ve çok çok güzel şeyler gelecek...

Görüşmek üzere efenim...

...SEVgiler&SAYgılar...

cyberknight demiş ki:
Çok teşekkürler...

Öncelikle müjdeli haber :p= Saat 21:00'de sahnedeyiz BİZİZ Bar'da Cumartesileri...Rahat rahat gelemeyenler gelebilir artık :)=

Görüşmek üzere efenim...

...SEVgiler&SAYgılar...
çoook mes'uuuudum :LOL: :D :) bak bi gun oruc tuttum karsılıında ii bi haber aldım (erdimmi acaba taam abarmıyım daha fasla) :p :p ...amen...

cyberknight demiş ki:
Çok teşekkürler...

Mert'i kastediyorsun sanırım MG...Mert'in bilgisayarıyla Biziz'in sistemde 3 seferdir bir problem yaşandığı için o da scratch, sample vs. doğaçlıyor...Kısa zamanda o problem de çözülecek sanırım ve çok çok güzel şeyler gelecek...

Görüşmek üzere efenim...

...SEVgiler&SAYgılar...

yaşasıııın :D çok mutlu oldummmm :D artık izleyebilicezzzz :D günün en güzel anı galiba :LOL: görüşürüz efem o zaman haftaya :D

Yeni klip ve şarkı çok güzel olmuş Emre Aydın'ın...Tavsiye ederiz efenim...Alakasız değil ayrıca ya!Samimiyetine güvendiğimiz kime ne kadar destek olabilirsek olmak gerek...

...SEVgiler&SAYgılar...

Bir süre efenim...

10_1159183469.jpg

Bekliyoruz eğlenmeye DeM'lenmeye...

göktuğcum abi istanbul'a gelin yaa.geçen sene her hafta istanbulda biyerlerde çıkıyodunuz.biz buralara geldik hiç uğramıyorsunuz.:( İnşallah bayram tatilinde 10 gün gelirsek efendim o arada sizi dinlemeye geliriz.bu arada istanbula gelin yineden:D koaly gelsin.başarılar DEM.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

10_1159210142.jpg

İçimden geldi :)= Bu fotoğrafın hikayesi de albüm fotosu vs. değil Eskişehir'e giderken trenin bozulması ve bizim şeberip aşşağı inip foto çekinmemizdir o kadar :)=

...SEVgiler&SAYgılar...

Geri