DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Gelebilecek destek olacak izleyecek vs. herkese şimdiden teşekkürler...Bu gece 3 gibi İstanbul'a yola çıkılacak.
Herkese iyi eğlenceler ve başarılar...

Sevgili cyberknight, belki yorum yapmak haddim deil ama kimse bu karda kışta destek için filan gelmez. Zaten destek vermeye gelecek insanlara ihtiyacınız yok üstelik Ankara'daki gibi mütevazı olmana da gerek yok. Siz süpersiniz ve İstanbul'da bir patlama etkisi yaratacaksınız.
Grup uyumunuz mükemmel, soundlar müthiş, şarkılar şahane ve en önemlisi besteler. Sanki yıllardır bu bestelere açlık çekmişiz. Kısacası her şey mükemmel olacak ve bunu da hakediyorsunuz.
İstanbul'a gelebilmeyi çok isterdim, çünkü kesinlikle kaçırılmayacak bir konser olacağına eminim.
Size şans dilemeyeceğim çünkü şansa ihtiyaç duyacak bir grup deilsiniz. Olduğunuz şeyi göstermeniz dileğiyle.

geldim
gördüm
beğendim
:D :D :D :D

şimdilik daha fazlasını yazamıcm yeni geldım konserden yorgunum ve uykum var saat 03.00 su an
sız de sımdı ankara yollarındasınız yarın ıı bır dınlenırsınız :p

tebrikler abi çok iyi oldu bu

uzun süredir böyle iyi bi amatör grup dinlememiştim.Hele çaldığınız 80 ler falan süperdi.Ses sistemi kotuydu maalesef özellikle bestelerde vokaller hiç anlaşılmadı.

göktuğ sana da selamlar tanışmış olduk seni bulamadım sonra tekrar.yine bekleriz istanbula.bütün grubu tebrik ediyorum.

DEM-studiolive1.jpg

DEM-studiolive2.jpg

DEM-studiolive3.jpg

işte studio live den bir kac foto
elımde bır kac tane daha var. bir de serzeniş sırasında karanlık ve kısa süreli bir kayıt

arkadaşlar;
konser benim için oldukça zevkli ve yorucuydu..

sahneden indiğimde ateşim 39 du...
hasta hasta davul çalmak adamı çok yoruyormuş haberiniz olsun..
o gece bizimle birlikte olan, bizimle birlikte eğlenen herkese çook teşekkürler :) tez vakitte tekrar buluşmak üzere...

iyileşirsem yani... :(

ses sistemindeki tüm sorunlara rağmen çok iyiydiniz,göktunun kafa çok güzeldi bi ara akorunu yapmak için sahneye çöktü kaldı bide yere düştün abi sanırım kaçırdım :( sarı çizmeliyi çok güzel ve çok hızlı çaldınız besteler zaten iyiydi, özgür hasta hasta geldin sana iyide bakamadık galiba çok iyiydin abi ellerine sağlık, berkay en çok sen eğlendin abi sahnede ben öle gördüm valla :) volkan olm sen bırak bu işi ya :D abi hepiniz çok iyiydiniz monitörlerden ses gelmeden ancak bu kadar oluyor :) bidahaki gelişte gönlümü dinlemek istiyoruz :p
bunu saymıyıp bidaha bekleriz hepinize çok teşşekkürler...

Öncelikle Dream Organizasyon'a çooook teşekkürler.Herşeyimizle ilgilendiler ve acaip eğlendik sayelerinde.Sonra ordaki güzel seyirciye kocaman alkış!Ve daha sonra da bizimle birlikte sahne alan gruplara(özellikle PickPocket'a) ve Studio Live'a...
Nasıl başladı bakalım...Bar programından sonra otobüse doğru yola çıkıldı.Çok eğlenceli bir yolculuk geçirdikten sonra sabah İstanbul'da inildi ve Kadıköy'de çorba&börek&çay derken yaklaşık 3 saat geyik sürdü.Sonra Taksim'de mekana gidildi,eşyalar kulise bırakıldı ve içmeye gidildi.Mekana geri dönüldü ve o da ne;kapıda 100lerce kız bizi bekliyordu :p= Hehehe...Studio Live mekan olarak gerçekten güzel bir mekan ama daha oturması gereken şeyler var.(Mesela ses sisteminin başındaki insanı doğru seçmek gibi.Sahne içi gerçekten karamboldü.) Soundcheck yapıldı,yemek yenildi,içildi de içildi ot olundu içmekten :)= Ve sanırım ben sahneye çıkma saatimiz geldiğinde bayaaa iyi bir haldeydim :)= Rethink'in de söylediği gibi gitarı akord etmeye çalışıken beceremediğimi(ayakta duramıyordum) ve bizimkilerden yardım istediğimi hatırlıyorum.Konsere başladık ve acaip eğlendik.Ben ışıklardan seyirciyi pek göremedim.Umarım onlar da eğleniyordur o sırada.Sonra indik ve içmeye devam.Bir ara kavga çıktığını gördüm ki eleman sanırım haketmiş dayak yemeyi ama sonradan öğrendim ki eski kız arkadaşımın kardeşiymiş :)= Ablası da arada kaynasaydı keşke ehuehueuhe...Kısacası ççooookkk eğlendik!!!Bir daha bir daha...

Özgür oğlum en büyük alkış sana bence!O hasta halinle harikalar yarattın!

Bu grup bu kadrosuyla -ki baştan aşşağıya değişti nerdeyse- 3. konserini verdi ve kısa sürede yapabildiği kadar stüdyo ile(toplam 5 tane) oralardaydı.Barfly konserimiz içime en sinmeyen konserdi sanırım(2 metronom hatam konsere maloldu :)= ).Diğer 2'sinden gayet memnunum.

Tüm grup elemanlarımı öpüyorum kocaman!Daha nice güzel hatta daha güzel konserlere!!!

Şimdi sırada Saklıkent konseri olayı var.Bir de kardeş grubumuz ( :p= ) SouliTarY'nin konserler...

...Sevgiler&Saygılar...

En çok canlı izlemek istediğim gruplardan birisiydi,ama koşuşturmakdan bi türlü izleyemedim.Ama aksiliklere rağmen supersiniz duyduğum ve okuduğum kadarıyla.Tekrar tekrar teşekkürler

Saygılar;

Geri