DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Hayko&DeM @ Garage Rock Bar

Yükselen Türk Rock müziğinin parlak ismi Hayko Cepkin, 18 Şubat Cumartesi akşamı DeM ile birlikte Garage Rock Bar sahnesinde.

Türkiye alternatif müzik camiasının yakından tanıdığı, sahne şovları ve klavyesinden çıkan büyülü sesler ile her performansı dikkat çeken Hayko Cepkin, ilk albümü “Sakin Olmam Lazım” ile bu aralar büyük bir ilgi görüyor. Demir Demirkan, Aylin Aslım, Koray Candemir gibi isimlerle yaptığı çalışmalardan tanınan Hayko, sayısız isme beste vermiş ve düzenleme yapmış biri Hayko.

Şarkıcılığını yanı sıra klavyeli çalgılarda kullanan Hayko’nun, izleyenlerin birbirlerine anlattıkları göz kamaştıran sahne performansına mutlaka tanık olmalısınız.

Hayko Cepkin: Vokal, Klavye

Umut Töre: Gitar, Programlama

Murat Cem Ergül: Davul

Onur Şengül: Bas

Ve...DeM !!!

DeM, 2003 yılının Eylül ayında Ankara’ da Göktuğ Şahin (Vokal/Gitar) ve
Özgür Özayvaz (Gitar) tarafından kuruldu. Alternatif Rock tarzında Türkçe beste ve yabancı cover parçalar yorumluyan DeM;

İlk etapta büyük beğeni toplayan 5 parçalık bir demo albüm yayınladı, DeM´e Barış Yetkin (Vurmalılar) Can Caner (Bas Gitar/Geri Vokal) katılarak stüdyo çalışmalarına başladılar, daha sonra Özgür Özayvaz ve grup yollarını ayırır ve yerine
Volkan Aköz (Gitar/Geri Vokal) gruba katılır.

Grup Ankara’ da çeşitli barlarda Them adı altında konserler vermeye başlar, bir süre sonra ) Can Caner (Bas Gitar/Geri Vokal) yerine Ertuğrul Kulaksızoğlu(Bas Gitar/Geri Vokal) gelir, ve DeM şuanki kadrosuna kavuşur.

DeM grubu yaklaşık 8 ay kadar Ankara Biziz Bar’da haftalık program yaptıktan sonra, son 9 aydır her Cumartesi günü Ankara Garage Rock Bar´ da haftalık program yapmaktadır. Bunların yanı sıra 50 konserin üzerinde sahne deneyimi yaşayan grubun çaldığı yer/mekanlardan bazıları; İstanbul Studio Live, Balans Music Hall, Bronx Music Club, Ankara Saklıkent, Gölge Rock Bar, O.D.T.Ü. Bahar Şenlikleri, Gazi Üniversitesi Bahar Şenlikleri, Hacettepe Bahar Şenlikleri vs..

Grup 2005 yılının son aylarına yaklaşılırken 2. Demo albümünü çıkartıp, şu sıralar ülkenin önemli müzik şirketlerinden ikisiyle olumlu görüşmeler yapılmaktadır.

Göktuğ Şahin: Vokal, Gitar

Volkan Aköz: Gitar

Ertuğrul Kulaksızoğlu: Bas Gitar

Barış Yetkin: Davullar

Yer : Garage Rock Bar (Karanil Sokak No:22 / Kızılay / Ankara)
Tarih : 18 Şubat 2006
Kapı Açılış : 20:00
Giriş : 10 YTL(İlk içki dahil)

Bekleriz efenim...

...Sevgiler&Saygılar...

cyberknight demiş ki:
Hayko&DeM @ Garage Rock Bar

Yükselen Türk Rock müziğinin parlak ismi Hayko Cepkin, 18 Şubat Cumartesi akşamı DeM ile birlikte Garage Rock Bar sahnesinde.

Türkiye alternatif müzik camiasının yakından tanıdığı, sahne şovları ve klavyesinden çıkan büyülü sesler ile her performansı dikkat çeken Hayko Cepkin, ilk albümü “Sakin Olmam Lazım” ile bu aralar büyük bir ilgi görüyor. Demir Demirkan, Aylin Aslım, Koray Candemir gibi isimlerle yaptığı çalışmalardan tanınan Hayko, sayısız isme beste vermiş ve düzenleme yapmış biri Hayko.

Şarkıcılığını yanı sıra klavyeli çalgılarda kullanan Hayko’nun, izleyenlerin birbirlerine anlattıkları göz kamaştıran sahne performansına mutlaka tanık olmalısınız.

Hayko Cepkin: Vokal, Klavye

Umut Töre: Gitar, Programlama

Murat Cem Ergül: Davul

Onur Şengül: Bas

Ve...DeM !!!

DeM, 2003 yılının Eylül ayında Ankara’ da Göktuğ Şahin (Vokal/Gitar) ve
Özgür Özayvaz (Gitar) tarafından kuruldu. Alternatif Rock tarzında Türkçe beste ve yabancı cover parçalar yorumluyan DeM;

İlk etapta büyük beğeni toplayan 5 parçalık bir demo albüm yayınladı, DeM´e Barış Yetkin (Vurmalılar) Can Caner (Bas Gitar/Geri Vokal) katılarak stüdyo çalışmalarına başladılar, daha sonra Özgür Özayvaz ve grup yollarını ayırır ve yerine
Volkan Aköz (Gitar/Geri Vokal) gruba katılır.

Grup Ankara’ da çeşitli barlarda Them adı altında konserler vermeye başlar, bir süre sonra ) Can Caner (Bas Gitar/Geri Vokal) yerine Ertuğrul Kulaksızoğlu(Bas Gitar/Geri Vokal) gelir, ve DeM şuanki kadrosuna kavuşur.

DeM grubu yaklaşık 8 ay kadar Ankara Biziz Bar’da haftalık program yaptıktan sonra, son 9 aydır her Cumartesi günü Ankara Garage Rock Bar´ da haftalık program yapmaktadır. Bunların yanı sıra 50 konserin üzerinde sahne deneyimi yaşayan grubun çaldığı yer/mekanlardan bazıları; İstanbul Studio Live, Balans Music Hall, Bronx Music Club, Ankara Saklıkent, Gölge Rock Bar, O.D.T.Ü. Bahar Şenlikleri, Gazi Üniversitesi Bahar Şenlikleri, Hacettepe Bahar Şenlikleri vs..

Grup 2005 yılının son aylarına yaklaşılırken 2. Demo albümünü çıkartıp, şu sıralar ülkenin önemli müzik şirketlerinden ikisiyle olumlu görüşmeler yapılmaktadır.

Göktuğ Şahin: Vokal, Gitar

Volkan Aköz: Gitar

Ertuğrul Kulaksızoğlu: Bas Gitar

Barış Yetkin: Davullar

Yer : Garage Rock Bar (Karanil Sokak No:22 / Kızılay / Ankara)
Tarih : 18 Şubat 2006
Kapı Açılış : 20:00
Giriş : 10 YTL(İlk içki dahil)

Bekleriz efenim...

...Sevgiler&Saygılar...

yine kaçırdım :? :? :? :twisted:

Kargo - Şakirin Elinde 'de Barışın cross cok guzeldi dıgı dıgı dıgı dıgı icim eridi yemin ediyorum
aman onu bozmayın süper olmuş
Duman- Beni Yak'ta da göktugun degişik vokali çok tatlıydı
cok eglendik beyler allah razı olsun .. tuttugunuzu altın etsin .. allah başımızdan eksik etmesin ..
Amen

dün kar yagarken basket sahası bembeyaz karla kaplıydı..
dedim hadi şurda bi basket maçı yapalım yaparız abi yaz gelsin dediler
de
seni neden bu kadar ilgilendirdi ?
yoksa sen ?
hahahah

haykok.jpg

Selam DeM;

Sizi yanılmıyosam 4 kere izledim garage programınızda ve Ankara'nın en iyi gruplarından olduğunuzu düşünüyorum. Gitar, Vokal, Bateri, Bas yani her yönden çok iyisiniz. Grup içi uyumunuzda çok güzel. Sahne performansınız zaten süper. Elemanlarınız diğer grupları kıskandıracak kadar yetenekli. Bir gitarist olarak söylemeliyimki volkan gibi bir gitaristiniz olduğu için çok şanslısınız. Onun bu forumda biraz hakkı yenmiş gibime geldi. Bestelerinizden özellikle Sen Olmasanda ( galiba adı bu ) çok hoşuma gidiyor. Umarım iyi bir yerlere gelirsiniz çünkü bunu hakkeden bir grup olduğunuzu düşünüyorum. İşallah en yakın zamanda aynı sahneyi paylaşırız. Başarılarınızın devamını diliyorum... Kul dan ve Desakort tan sevgilerle.... =))

Sevgiler-Saygılar...

Merhaba DEM,sizi Ankara'ya geldiğimde ODDÜ şenliklerinde dinleme fırsatım olmuştu...ondan sonrada Ankara'ya gitme fırsatım olmadı.Demolarınızdan 'serzeniş' ve terk'i diyar' parçalarını çok beğendim.Nerdeyse bütün gün bu parçaları dinliyorum ve bulduğum herkese ısrarla dinlettiriyorum,genelde tepkiler çok iyi..hepinize sonsuz başarılar..Buarada İzmir'de bir konser planınız var mı?.Burda konserlere ilgi çok,oldukça da kalabalık ve çoşkulu bir kitle var.En kısa zamanda İzmir'e DEM'İ bekliyoruz.

Geri