Handcuff

hayırlı olsun leventim...işsizler tayfasına bi nefer daha eklendi...gerçi henüz işsiz demek için erken...biraz dinlen bakalım...

kayıt yaparken leventi aramayın çok sinirli oluyo..telefonu "ne var ulan!" diye açıyo..:) hehehe şaka tabi..kayıt ortasında aramak gibi bi düşüncesizlik yaptım da ayıptır söylemesi..müstehak bana... haftasonu geliyorum..gitarlara cila çekeriz sonra gelsin vokaller...gelsin gelsin vs...

öperim

Kermitcim kayıdın bu kadar uzun surmesinin nedeni ince eleyip sık dokumamızdan kaynaklanıyor. Sizlere elimizden gelen en mükemmel haliyle ulaştırmak için uğraşıyoruz.

Mesela basslarda birkaç tane hata farkettik, bunlar bir daha çalınacak, yani anlayacağın biraz daha bekleteceğiz sizleri. Ama dediğin gibi geç olacak ama güzel olacak.

walla cok merak ediorum kayıtlara islerim yuzunden gelemiorum malum BİZİZ oldu hayatım gece gunduz oradayım :kahve bide organizasyon isleri neyse guzel olucak hersey guzel

haftasonu ankaradayım...gitar kayıtlarını tamamlamak ve vokal öncesi bi dinlemek iin kaydı....hazırlanın uleaan.

la bahadır yaw

nerdesin yaw.biz geldik angaraya bööle pelin falan ben.kayıt varolacakmış olamamış.pelin ndedin.kntrm yoktu zaten arayamadım.şimdi istanbuldayım ben.şu ramazan geldi geleli çok pis seferi oldum.oruçtan yırtıyom paso yol falan ayağına :) hadi canım kolay gelsin.bir gün bir yerde tekrar görüşmek dileğiyle...ıyk :dil
ay bi de bu kim yapma ben seçil.

afiş_SON.jpg

Bekleriz beyler :)

Geri