Handcuff

Ankara'nın müzik konusunda nekadar iyi oldugunun göstergesi olan bi konser...Gerçi T.N.K. varken durum böyleydi ama olsun RUJ da çok sevdigimiz gruplardan...İnşallah güzel bi konser olur cenkciim... elleriniz dert görmesin:)

Bu arada haftasonu kayıtlar için ankaradaydım. allahım naapmış bizim çocuklar öyle..kulaklarıma inanamadım...gecelere kadar kayıt yaptıgınıza değmiş bence...haftasonu gitarlarda hemen hemen bitti, çok hoş şeyler çıktı...çok güzel oldu çoook...
Levent hemen kayıtları tamamlayıp yollayında şu vokalleri bi düzenliyeyim...o müziğin üzerine söylemek için sabırsızlanıyorum açıkçası...

P.S. Sevgili Adnan cıım, bize katlandıgın ve kaydın güzel olması için neredeyse bizden daha çok uğraştığın için teşekkür bol bol...mix lerde de patlatırsın artık süper şeyler...

Kyıt yavaş yavaş şekilleniyor..enstrümanlar neredeyse bitti sayılır...vokallerin düzenlemesi de bittiği zaman patlatıcaaz bişey artık..

P.S: Samsun şenliklerine çıkamayacagımız için cümleten geçmiş olsun. bu keremi gören olursa bana yollasın herif kayboldu..nerelerde sürtüyo kimbilir..

Öperim

Bekliyoruzzzz :)= Bitir de partisyonları yapalım şu atışmaları Bahadır :)=
Bu arada Cuma günleri Biziz'de bizden sonra çıkan grubun adı da Foreplay diil mi ya?Sen orda gitar mı çalıyodun :p=

Olm ahanda yazıyorum:Şu albüm olayı bitsin sizin SouliTarY,Handcuff,? konseri yapacaz...

Foreplay de gitar çalıyorum ama bizim foreplay Bolu da..ankarada çalmıyoruz valla... isim benzerligi galipa...birilerinin isim değiştirmesi gerekiyor..

Sabagoyotcuum Kereme selamlarımı ilet..sayesinde samsun konseri kaçtı valla...ama neyse saglık olsun..benim asıl istedigim kayıtların son halini falan bi dinlemesi....

Göktuğ, yavaş yavaş bitiyo vokal bölümleri. kayıt yapınca sana da iletiriz bi tane sonra da atışırız karşılıklı...dınının dınının

YÖNETİCİ NOTU: İMZANI DÜZELT (MAX. 3 SATIR)

Kayıtta bu aralar pek bir gelişme yok...

Şu an Bahadır'ın vokalleri düzenlemesini bekliyoruz. Ayrıca bizler de defalarca kayıtları dinleyip hata olup olmadığını kontrol ediyoruz. Yani fazla acele etmiyoruz ki en güzelini yapabilelim.

vokaller yavaş yavaş oluştu.. bu ögrencilerden vakit buldugum ilk fırsatta önkayıt yapıp ardında studyoya giriceem...ama sabır diyorum sabır...malum işlerim çok yogun bu sıralarda...

öpüldünüz..

Geri