Handcuff

HandcuFF'ı merak eden herkese duyurulur:

Bu hafta sonu bir aksilik çıkmazsa vokal kayıtları bitecek. Eskisinden daha iyi bir HandcuFF görmek için biraz sabır diyorum, beklediğinize değecek...

Sizlere üzücü bir haber. Kaydı dikkatlice dinlediğmizde davullarda birkaç metronom bozukluğu olduğunun farkına vardık ve dinledikçe bu bozukluk iyice kulağımıza batmaya başladı. bu nedenle 20 Mart'tan sonra davul kayıtları tekrar yapılacak. Gecikme için özür dileriz ama çağcanın devamlı söylediği gibi daha iyi bir ürün çıkarmak için ince elemek sık dokumak gerekiyor.

Bahadır beyler nasıllar acaba görünmüyorlar hiç buralardanmı ulaşacaktık kendilerine :) ?
Çok sevgili handcuffa saygılar.
Son gelişmeler neler acep?
:)

1.5 yıl geçmiş üstünden son yazılanın=) yaw bahadırcım nerde bu kayıtlar yoksa ben dinledimde hatırlamıyormuyum kimse bakmıyor dimi buraya =)
saygılar...

sanırım bundan tam 1-1.5 sene önce leventle konuşmuştum(handcuff gitar) yeni şarkılardan falan bahsetmişti sert değil bayaa hafif şarkılar oldu demişti.. o zaman yakında geliyo şarkılar demiştim ama uzun zaman oldu ses soluk yok... en son "nokiasupersound"a time to rise demosundan "kaçmak için" ile katılmışlardı.. elenmişler gerçi... handcuff gitaristi ve basisti plan B ile her çarşamba biziz de sahne almaktaydı çağcan askere gitmiş ama levent debam ediyo...

sanırım bundan tam 1-1.5 sene önce leventle konuşmuştum(handcuff gitar) yeni şarkılardan falan bahsetmişti sert değil bayaa hafif şarkılar oldu demişti.. o zaman yakında geliyo şarkılar demiştim ama uzun zaman oldu ses soluk yok... en son "nokiasupersound"a time to rise demosundan "kaçmak için" ile katılmışlardı.. elenmişler gerçi... handcuff gitaristi ve basisti plan B ile her çarşamba biziz de sahne almaktaydı çağcan askere gitmiş ama levent devam ediyo...

selamlar evet arkadaslar uzun zmn oldu kayıtlar ustunden ama bi turlu bi araya toparlanamadık bizlerin farkli zamanlarda sehir disinda olma mecburiyetleri yuzunden..insallah yakın bi zmnda yeni sarkılarımızı dinleyebileceksiniz....
saygilar..

handcuff ha, lan çok eski bi grup... hatta bundan 7-8 sene once studyo ve ekipmanlar için deli gibi para biriktiyorlardı(gitaristleri leventten hatırlıyorum) seçkinlerde aynı sınıftaydık hehe :LOL:

parça gerçekten çok başarılı omuş elinize sağlık.. Tabi bu parçanın manga çilekeş ve benzeri gruplardan daha önce yapıldığını herkez bilmiyodur... bu tarzı başlatan grup olarak sizi görüyorum...
en kısa zamanda tekrar canlanmanızı bekliyoruz :) başarılar...

Trioparty demiş ki:
parça gerçekten çok başarılı omuş elinize sağlık.. Tabi bu parçanın manga çilekeş ve benzeri gruplardan daha önce yapıldığını herkez bilmiyodur... bu tarzı başlatan grup olarak sizi görüyorum...
en kısa zamanda tekrar canlanmanızı bekliyoruz :) başarılar...

kesinlikle katılıorum trioparty bilenler bilir manga cover yapmayı öğrenirken bu adamlar sahnede bestelerini çalıyorlardı açıkçası bu şarkıların manga albümünden önce yapılması kimin kime özendiğini ispatlıyor tabiki özenebilinebilir ancak ankarada rapcore deince o da nesi diyen insanların mangayı duyduktan sora sanki bu konuda çok şey biliolarmış gibi handcuff dinneyince özenti demesi bana saçma gelio .

Geri