Yeniharman - Eskişehir

2 ARALIK CUMARTESİ
YENİHARMAN light@ESKİSEHİR HAYAL-UNPLUGGED(Hayalin içinde
eskiden hayalperest olarak bilinen mekan)
6 YTL:GİRİS+1 İÇKİ
BAŞLANGIÇ SAATİ:21:30
22:30'A KADAR GİRİŞLER ÜCRETSİZ...

arkadaşlar grubunuzu yakından takip ediyorum..başarılarınızın devamını diliyorum..Harun abicim nasılsın bu arada? keyifler yerinde mi? ne zaman geliyon Ankara'ya? özledik be abicim. hadi kendine ii bak..sevgiler,saygılar..

Şizofrengi-Bas Gitar:Coşkun

emre aydın konserinde çıktınız ya çok sevindim,haberimiz de yoktu sürpriz oldu:) uzun zamandır dinlemek istiyodum ama bi türlü fırsat bulamamıştım.gayet başarılıydınız besteler de coverlar da çok iiydi.bi ara fırsat yaratıp tekrar dinlemeye gelicez,sanırım her pazar hayaldesiniz bu ara,aynen devam arkadaşlar :D

Artık sizi izmirde görmek istiyoruz.ooze'ye çok yakışacaksınız.bu arada sarsmadan mükemmel bir parça dinlemeye doyamıyorum.başarılar arkadaşlar

...Resmi sitemiz alt yapı değişikliklerinden dolayı kısa bir süre kapalı kalacak ve yenilenerek yayına tekrar başlayacak. İmzalarımızdaki diğer sitelerden şimdilik bize ulaşabilirsiniz.

...Eşkişehir Hayal'de her pazar programlarımız devam etmekte, yılbaşında da Hayal'de olcaz.:D

onat senin ve grubunun bu kadar iyi yerlere gelmeniz böyle nasıl desem valla çok seviniyorum işte kısaca helal abi. bizim canların evindeki çalışmalardan nerelere severek takip ediyoruz :D

bu arada klip güzel yüxexes deki görüntüler şarkılar güzel ankaraya gelince orçun nasılsa haber eder yine gelmeye çalışcam.kolay gelsin

Geri