Dorian

drn

gel gör beni coverlarına bi klip gelse cok guzel olur bence. Yurt dısında bile sozu edilmeye basladı dorianın. İyiler ama promosyon lazım. pek duyan bilen yok.

arakdaşlar bahsedildimi bilmiyorum çünkü bütün mesajları okuyamadım....dorian ın asıl kurucusu olan kaya arkdaşım ve bahadır mükemmel gitaristlerdi , hatta bende gitarist olarak bahadırdan iyi bi gitarist görmemiştim canlı gözümle:D......umarım baho ve kaya yine iyi işler yapar

telecaster_pi demiş ki:
arakdaşlar bahsedildimi bilmiyorum çünkü bütün mesajları okuyamadım....dorian ın asıl kurucusu olan kaya arkdaşım ve bahadır mükemmel gitaristlerdi , hatta bende gitarist olarak bahadırdan iyi bi gitarist görmemiştim canlı gözümle:D......umarım baho ve kaya yine iyi işler yapar
benim bildiğim kadarıyla dorianın asıl kurucuları dorianın şu anki vokalisti olan ilkin kitapçı ile senin de bahsettiğin gitarist Kayadır. Bahadır daha sonradan gruba katılmıs ve uzun sure de bu ıkı kısı grupta kalmıs ( benim bildiğim kadarıyla) biografilerinde bu şekilde belirtmişlerdi.. ama hatalıysam lütfen 'grup üyelerinden biri' düzeltebilir mi??

süper grup ya son zamnlarda böyle grup çıkmz olmuştu!hergün şarkılarnı dinliyorum,klipte süper sözlerde şarkıların.evet işte öle...

Dün gece ve DORIAN

Dorian'ı adını duymuş olmama rağmen daha önce hiç izlememiştim ve açıkcası dün gece Ooze'daki konsere giderken de ne bulacağımı pek de bilmiyordum ama benim için gecenin en büyük sürprizi oldular diyebilirim. Her ne kadar bizi oldukça uzun süre bekletmiş olsalar da sahne performansları tek kelimeyle harikaydı. Küçük bir sahnede çalmak zor olsa da ne çok statik kaldılar ne de gereksiz kalabalık yarattılar. Adamların acayip dengeli ve ölçülü, çok güzel bir sahnesi varmış meğer. Müziği sevilir sevilmez ayrı mevzu ama bugüne kadar gördüğüm en iyi bar performansıydı.

Farkı yaratan neydi bilmiyorum ama enstrümanların tonlamaları da çok başarılıydı. O gece en net duyabildiğimiz gitarlar Dorian'a aitti. Yalnız "My generation"a kadar vokalistin sadece sesi geldi ama ne dediği bir türlü anlaşılamıyordu (En azından arkalardan). Fakat ondan sonra çok iyi toparladılar.

Bu arada "My generation" yorumları da süper ötesiydi. Vokel ve bütün enstrümanlar o kadar başarılıydı ki (gerek tonlamalar gerekse de performans olsun) ilk başta playback'ten bile şüphelendim neredeyse. :D

Velhasıl kelam DORIAN dün gece itibariyle kesinlikle dinlenmesi ve izlenmesi gereken bir grup olarak belleklerimizde hak ettiği yeri almış bulunmaktadır.

Geri