Dorian

iggi demiş ki:
Dorian iyi bi gurup yanliz vokal konusunda benim itirazim var vasat bi vokal yapiyor eleman zevk vermiyor doyurmuyor arkadaki super alt yapiyla cok zıt bence vokal ıyı soyledı şarkılarda var ama grubun ustunde o vokal oraya aıt degil gıbı duruyo (yanılıyo olabılırım ben boyle hıssettım)
yokya bence ilkin kitapçı cok iyi bir vokal yane grup dört dörtlük diorum tam bulmuslar birbirlerini

bence çok iyi bir grup gel görü beni süper olmuş klipte güzel..şarayı hakadn gruplardan biri bence..

ya bence o müziğe daha farklı bir vokal yakışmaz yani ilkin bu müziğe gidebilecek en iyi vokali yapıyor.
müziğine zaten laf yok.

birinci klip çok iyiydi bu klip sanki onun gölgesinde kalmış ama yine de iyi bir çalışma olmuş. ilk klip bu olasaydı daha fazla sevebilirdik gibi geliyor bana.

sanki dorian markalaşma yolunda gibi görünüyor devamlı ürünlerini kullandıkları bir sponsor, kliplerini yapan bir ekip var ve birbirleriyle özdeşleşiyorlar. had hayırlısı...

dorian bakma yüzüme deki duruşlarıyla ve sounduyla ilgimi çekti fakat albümü dinlediğimde hayal kırıklığına uğradım..dorian da sevmediğim 2şey:baslar ve vokaller..

gel gör beni klibini izledim ve çok beğendim..
bu arada genelde sade bir klip deniyo sanırım ama benim anladığım kadarıyla o klipte gerçektende çok zor bir teknik kullanılmış (gerçi konuda uzman değilim ama bildiğim kadaryla..)
evet sade olmuş ama detaylara dikkat edin izlerken bence çok estetik detaylar var:)
tebrikler dorian...

yeni müzik cd'leri aldıça aslında dorianın ne kadar sağlam bir grup olduğunu bir kez daha anladım. dorian'ın albümünü ilk dinlediğimde aldığım tadı ne yazık ki diğer yeni çıkan gruplarda alamadım. bu nedenle iyi ki varsın dorian...

kraldan beklenmicek bişey bu ama hayırlısı yani... dorian süper. o nası güzel bi coverdır ya nasıııı! albümü dergide görmüştüm 4 yıldız vermişlerdi (5.side benden) gittim aldım ve iyi ki almışım her şarkı süper.. klip burda yayınlanmadan mtvdeydi ya bu bile bi gösterge.tabi göstergeye ihtiyaç yok herşey ortada ama...

Geri