Dorian

dorian cidden sağlam bi gurup ben çok beendim ve çevremdede olumsuz bi eleştiri duymadım onlar içingerçekten çok ii işler yapıcaklarını düşünüorum

kirmizi_baget demiş ki:
deftones konserinde nasıllardı?

bence performans açısından fena değillerdi..zaten 3 parça çaldılar..ama vokalistin tavırları biraz garipti..orda sıcaktan ve beklemekten bunalmış,izlemek istedikleri grupları bekleyen seyirciyi anlamsız bir coşturma çabası içine girdi.(orayo tozutmanızı istiyorum falan gibi)..şarkılara eşlik eden olmayınca da bilinen bir şarkılarını çalarken bunuda bilirsiniz heralde demesine de bir anlam veremedim...çünkü ordakiler şarkıları bilmemekten değil akşamı beklediklerinden tepkisizdi..genelde her şarkılarını bildikleri çilekeşte bile kimse kımıldamadı ama nedense bi Dorian dert etti bunu..neyse onun dışında 3 şarkı çaldıkları için tadımlık bir performasn gibi oldu..(bu arada bizi orda saatlerce bekletip çıkan gruplara zaman kısıtlı diye 2-3 şarkı çaldıran organizasyona da Allah belanızı versin diyorum..ohh be)..

kirmizi_baget demiş ki:
deftones konserinde nasıllardı?

konserdeki performanlarını bende begendım muzıklerı acısından turkıye'de zaten deftones'un altında calabılecek bır grup olarak gordugum ıcınde dorianı orada ızlemek bana keyıf verdı.. evet sadece 5 sarkı calabılmıs olmaları organızatorlerın becerıksızlıklerınden kaynaklansa da deftones gıbı bı grubu turkıye'ye ilk defa getırdıklerı ıcın de fazla laf edemıyorum...
bence dorian sahne performansı acısından da basarılıydı alt grupun beklenen grup oncesı mılletı bıraz gazlaması hele de deftones gıbı bı grup ıcın uygun bı tavırdır dıye dusunuyorum ama sıcak konusunda kesınlıkle cok sıcaktıııııı.....

çok tuttum albümlerini hakkaten müthiş bişey gel gör beni işte bu iş böyle yapılır dedirtiyor bana ah bi de bi aksilik çıkmasa da konserlerine gidebilsem...

müzikalitesine hayran olduğum bi grupsunuz...kesinlikle çok daha iyi yerlere gelmeyi hakediosunuz...duyduğuma göre DEFTONES konserinde onlar tarafından da beğenilmişsiniz...çok tebrik ediyorum gerçekten..hatta gurur bile duydum :)

grup şahane, şarkılar güzel ama gel gör beni nin klibi çok kötü olmuş ya.. yani özellikle ilk klipten sonra çok büyük bir hayal kırıklığı oldu bende.. neyse yine de sağlam bir grup

tentacruel demiş ki:
ya herkes gel gör beni ye takılmış tamam güzel şarkı ama öbürlerini yabana atmamak lazım rüyadan bence müthiş bi şarkı ve eksi yaşam da var tabi.ZOR...
katılıyorum ama hatırladığım kadarıyla eksi yaşam değil sadece yaşam o şarkının adı :)

genellıkle hrkez gel gor bnı adlı sarkısını beyenıyoo ama bn en cok bakma yuzume olanı sewdım.......gzl ya bn cok sewıym bu grubu

Geri