Dorian

gel gör beni coverı uzerlerine yapıştı insanların çogu bu şarkıyla tanıdı grubu oysaki albumde daha birçok çalışma var keşki ilk albume cover koymasalarmış bundan sonra pentagram gibi olabilir grup yani dogu ezgileriyle rock elementlerini birleştirerek muzik yapmaya devam edebilir ama madem bu başlık sabit yani grup elemanları aramızda o zaman şunu diycem ki oyle olmasın rock elementleriyle rock muzik yapın derim ben

TeRLiK demiş ki:
selamlar
izmire ne zaman geliyorsunuz?
yakın ilişkilerde olduğunuzu bildiğimiz makine (ex in progress) ile bir konser verseniz süper olur :twisted:

olacak inşallah.
martta gerçekleşen ooze konserine benzememesi için elimden geleni yapacağım bu sefer.
3 grup aynı gün içersinde havasız ve küçük bir mekanda sahne alırsa olacağı buydu zaten :D

Arkadaşlar nerden çıkarıyorsunuz bunları anlamıyorum. Dava falan açıldığı yok. Ne Gel gör Beni yüzünden dava açıldı ne de konser verme cezası alındı. Bir dünya asparagas haber dolaşıyor etrafta. Kaldı ki futbol mu bu?Oyunculara maç cezası verilsin. Uzak duralım böyle yalan haberlerden. Aman diyelim !

dorian rock'n coke a dahil edilmiş..
bakalım ilk defa izleyeceğim merak ediyorum performanslarını..
dikkatimi çeken bişeyde oldu dorian dan hemen sora direc-t var alşex hiç durmadan kaç saat gitar çalcak acaba :D

oykutonik demiş ki:
TeRLiK demiş ki:
selamlar
izmire ne zaman geliyorsunuz?
yakın ilişkilerde olduğunuzu bildiğimiz makine (ex in progress) ile bir konser verseniz süper olur :twisted:

olacak inşallah.
martta gerçekleşen ooze konserine benzememesi için elimden geleni yapacağım bu sefer.
3 grup aynı gün içersinde havasız ve küçük bir mekanda sahne alırsa olacağı buydu zaten :D

izmire gelmelerini ben de isterim.ama mark konserinde sadece seyircinin değil grupların da sıkış tepiş olduğu bir gerçek.bir de ooze daki havalandırma sorununun konsere tuz biber olması,her anlamda unutulmaz yaptı geceyi.

sinaps demiş ki:
izmire gelmelerini ben de isterim.ama mark konserinde sadece seyircinin değil grupların da sıkış tepiş olduğu bir gerçek.bir de ooze daki havalandırma sorununun konsere tuz biber olması,her anlamda unutulmaz yaptı geceyi.
o gece kulise girebilmek çocukları aradığımda, ''bize yer yok burda, sen nereye sığacan'' demişlerdi :LOL:
ama şu yeni ''ooze'' dertlere deva olacak gibi.. ..

Dorian 6 Eylül'de Bilişim Fuarı'nda Nokia Super Sound adı altında Unplugged olmak üzere mini bir konser verecektir. İlk defa gerçekleşecek olan bu unplugged konseri Dream TV'den canlı olarak seyredebilirsiniz.

Saat: 15.00

sanırım dava meselesi "gel gör beni" adlı "ilahi" nin bar ortamlarında vs söylenmesiyle ilgili. star tv de bir haber çıkmıştı başka bir başlıkta yazmıştım oradan kopyalıyorum.

"yaklaşık 1.5 hafta önce star tc nin bir haberini size anlatmak isterim. 2 önceki cuma sanırım 28 temmuzdu(27 perşembe de olabilir) haber aynen şudur

ilahi rock şarkısı oldu

yunus emre ilahisi rock şarkısı oldu. dorian adlı grup yunus emrenin ilahisi yorumları....... müftülük alkol alınan yerlerde ilahinin rock parçası olarak söylenmesine karşı, müftülük "sözlerdeki aşk inanç aşkını belirtiyor, bir kişiye olunan aşk değil, bu sebeble inanca ters düşen yerlerde çalınmaması gerekir" zekeriya hoca da "alkol almak isteyen kişi yi dini aşka çekerek alkolden vazgeçirebilir" dedi.

ancak benim aıl karşı çıktığım yer star haberin alkol alınan "diskolarda, barlarda..." kısmını anlatırken diskodaki "kalça sallayan mini etekli kızları sarhoş kızları" gösterip üstüne gelgör beni adlı parçayı koyması oldu.
ki zamanında barış akarsu da bir rock parçası olarak yorumladı, leman sam da kendi tarzında yorumlamış sanırım"

http://www.turkrock.com/post954267.html#954267

burada kendi yorumumu dağınık bir kafa haliyle katmıştım. en azından neler olduğunu nalamanıza yeterlidir

Geri