Dorian

dorian bence alternatif müziğe farklı bi hava kattı..şarkıları çok ii canlı performansları da ii..en çok da gitarlardaki delay tonları çok iii..bide sponsorları çok ii vans çok şanslılar ya

dorian'ın çok farklı bi duruşu var. oldukça kaliteli bi grup. duruşundan asla va asla taviz vermeyen ii bi grup aynı zamanda. sonuna kadar destek ve takipçisiyiz.

okulumun forumunda bi arkadaşın tavsiyesiyle albümlerini indirdim ama iyiki indirmişim beğendim ben...
sadece bi eleştirim var :p hakkım olmasa da paylaşıyım solistleri çilekeşin solistini andırıyo kliplerinde onun gibi hareket ediyo yani sanki bu benim nacizane fikrim =))

_carpathia_ demiş ki:
okulumun forumunda bi arkadaşın tavsiyesiyle albümlerini indirdim ama iyiki indirmişim beğendim ben...
sadece bi eleştirim var :p hakkım olmasa da paylaşıyım solistleri çilekeşin solistini andırıyo kliplerinde onun gibi hareket ediyo yani sanki bu benim nacizane fikrim =))

Bence benzemiyor bu bir..
ikincisi hem korsan olarak dinlemisin şarkıları hem burda yazıyorsun

üstüne üstlük eleştiriyorsun..

vay be

seni niye bu kadar ilgilendirdi anlamadım benim fikrim bu...
ayrıca burada sen nasıl o mesajını yazıyosan ben de yazabilirim değil mi ama ?
boşuna gerginliğin anlamı yok katılmıyorum desen yeter ;)

konu korsan olunca bu rahat tavırlar ister istemez gerginlik yaratır..
korsan sonuçta bir suç..
beni rahatsız ediyor..
ha sen isteyerek suçişlersin sorun olmaz benim için..
için rahatsa!!

ne güzel bi sürü yere gidip konser veriyomuşsunuz. izmir'e de gelin. ben çok istiyorum bi dorian konseri izlemek. hem zaten biliyorum izmir'i seversiniz siz de, sevgili müzisyen arkadaşlarınız var buralarda ;)
umarım birileri sizi de davet eder izmir'e

Geri