Siyah 8

12-14 arası tafu gelemeyeceği için 16-17 arası bi saat giricez...

benim olmadığım ve sadece senin olduğun fotoları ben çektim dengo :) kız arkadaşını övme boşuna...

bir prova daha geride kaldı. bugün yine fena değildik gibi. sonunda 5 kişiydik stüdyoda :) biz, solo gitarist arkadaşımız newzat'ı beğendik, sanırım o da bizi beğendi. şimdi tek problem zaman :? bunu da aşarsak beraber çalışmaya başlıycaz gibi. umarım her şey yolunda gider de Siyah 8 olarak yolumuza 5 kişi devam ederiz. bakalım...

Güzel bir stüdyoyu daha geri bıraktık...herşey güzel her şey oturmakta...
Nevzat erbabımızında katılmasıyla işallah herşey güzel olacak...Şarkılara ayrı bi tat ayrı bir zevk geldi...

Herşeyin güzel olması dileğiyle yolumuza devam edelim.... 8)

Bu adamların sitesinden videolarını indirdim. Sorarım: Neden duruyonuz arkadaşlar, hoplayın zıplayın, hatta kameramanı değiştirin, bir de hastasıyım bateristin ehe

:LOL: eheh olm ben zıplayıp hoplayıp azınca bunlar bana gülüyo :D bende haliyle pek atraksiyon yapamıyorum :) gerçi fazla azdığım video görüntüleri de yok değil :), ama bunu koymayı uygun bulduk. bassçımızın savunması da ben kameraya çekildiğimizin farkında değildim olsam, coşardım :LOL:...

eheh :) olm içinden gelmedikten sonra video çekiliyo diye yapsan ne olur yapmasan ne olur :p neyse newzat'la zaman sorununu halledinde bu hafta ne zaman gireceğimiz belli olsun. (melih bu sanaydı) hadi iyi kalın...

eheh :) seni unutut muyuz ya ayıpsın...

yalnız 18 sayfanın geneli bize ait. öyle pek sevenimiz yok yani. belki yarınlarda... 8)

Geri