Pamela Spence

xlcool demiş ki:
bu arada gitaristide sağlam baya.adını ilk kez senden duydum.gitara hakimiyeti süperdi.soloları falan muntazam yani.

evet bir ara l.a da yaşamış, sonra pamela hem iş hem aşk ilişkisine girmiş, sonrasında sadece iş ilişkisinin kaldığı söylenen bir gitarist.. soloları çok iyidir. zaten pamela'yı pamela yapan artun ertürk'tür. gerek şarkı sözleri gerek müzikleri ve gerek konser performansı ile..

hastasıyız ailecek:)[/quote]
artun denilen adam çok güçlü.. adlı parçada gitar çalan adammı?[/quote]

butun parcalarda calan adam da denilebilir :LOL:

baRock demiş ki:
pamela iyidir abi tatışmayın.yolu açık olsun.artı varsa yeni albüm ile ilgili bilgisi olan paylaşsız bizle sevinelim ;)

Pamela Spence'in 3. albümünün kayıtları biteli 1-2 ay kadar bir süre oldu. Son hazırlıklar yapılırken albüm çıkışı için doğru zamanlama beklenmekte.

Tarzında müzik yapan bi türk görmüyorum ben. özlem şebnem falan diyenler yanılır kesinlikle.. Bence Pamela'yı tartışmak yersiz

Birileri Artun mu dedi... Ankaralı olupta bide üstüne rock dinleyip Artunu tanımamak imkansız... Son albümünde eğer başarı varsa bunun sebebi arkasındaki gruptur. DIPLOMATIC IMMUNITY... şimdi bana kızacaklar ama bende sesini, vokal tekniğini ve sahne performansını çok beğenmeme rağmen Pamelanın buram buram ticaret koktuğunu hissediyorum.

Umarım gün gelir bu platfoormda tartışılmayı asıl hakeden die düşündüğüm DIPLOMATIC IMMUNITY grubunu oluşturup 10 küsur yıl sahnelerde olan harika grubun müzisyenlerini konuşur tartışırız...

Ya bak gene viyaklamaya başladım diplomatik die...:(

çok az kaldı albümün çıkmasına..

sevgili artun ertürk'ün -eli değil- yüreği değdi albüme; iyi bir iş çıkardıklarına inanıyorum.

ayrıca pamela'nın albümünden sonra da artun ertürk'ün bireysel projesini göreceğiz raflarda.

her iki albüm de beklediğimize kat kat değecek//bence..

ryaonair demiş ki:
çok az kaldı albümün çıkmasına..

sevgili artun ertürk'ün -eli değil- yüreği değdi albüme; iyi bir iş çıkardıklarına inanıyorum.

ayrıca pamela'nın albümünden sonra da artun ertürk'ün bireysel projesini göreceğiz raflarda.

her iki albüm de beklediğimize kat kat değecek//bence..

Albüme çok az kaldığı söylenemez sanırım. Rüya'cığım sağolsun -yaptığı röportajın üstüne- olumlu promosyon yapmış ama biraz daha beklenecek gibi her ikisi de. Doğru zamanlama albüm çıkışları için önemlidir biliyorsunuz.

nazar boncuğu olsun o zaman o gecikmeler albüme değil mi calavera'cım; hem pamela'nın, hem artun'un albümü için:)

sonuçta ne kadar gecikse de çok iyi işler olacağından eminim ben.

artun ertürk'le yapılmışbir röportajı http://www.hangibar.com/ArticleDetail.asp?ArticleID=A831775020060406 adresinden okuyabilirsiniz. eğer linkten açılmazsa www.hangibar.com'a girip yazı-röportaj kısmına tıklarsanız görürsünüz.

calavera, valla gelcem haftaya, söz bak:)

Geri