Pamela Spence

buyrun sözleri :)

aşk sevgi korku nefret/değişen durumlardan ibaret / katı bir yürek, bir de bir bebek / iyi bir araba, para / gelsin yan yana / kebabı adana, rakı tekirdağ / tatil uludağ ya da bodrumda / duble ya da tek ya da diskotek / 'you and me sex' / no baby, no baby / seni severim sevmem sana ne / güç bende erkek olmandan bana ne! / istanbul'dan gitmek lazım / tayland (şangay, urfa, artvin) görmek lazım / özümüze dönmek için / artık bir şeyler yapmak lazım / istanbul'dan gitmek lazım / mardin (nemrut, harput, bayburt) görmek lazım / özümüze dönmek için / artık bir şeyler yapmak lazım / bana bir şey oldu yoruldum / bir şey oldu hiçbir şeyi sevmez oldum / bir şey oluyor heyecanlanıyorum / nedendir vazgeçiyorum / hissiz mi oldum, başka bir olgunluk mu buldum? / artık soru sormuyorum olduğu gibi mutluyum / gülmek ya da ağlamak istiyorum / herhangi bir şey hissetmek istiyorum / ev sahibi miyim yoksa kiracı mıyım? / kenya, zimbabwe, mozambik, yeni delhi, kaykay, bungee / her şeyi deneyin.. peki! / hakkari, diyarbakır, antalya karşıyaka, ürgüp, manisa... / kolombiya kahvesi içmek lazım / saçını bir kere mora boyatmak lazım / her dilde seni seviyorum demek lazım / e-mail'den vazgeçip mektup yazmak lazım / her denilene inanmamak lazım / yine de inancımızı kaybetmemek lazım / evet demeyi sevin hayır demeyi öğrenin / evet demeyi sevin hayır demeyi öğrenin / istanbul'a dönmek lâzım / rakı balık lâzım / özlediğini bilmek için / bazen uzaklaşmak da lâzım...

açıkçası çok hoşuma gitmedi.tamam şarkı eğlendirici ama birkaçkere dinleyince sıkıyor.tarzda değişmiş neden öyle yapmış anlamadım.farklı ses tonu var ben bu albümü daha profesyonelce bekliyordum ama beklediğimi bulamadım...

ilk albümde eğer dinlersen diye bir parça vardı. rock'n coke da dinlemiştim çok güzel ve teoman varii bi parça

bence vokalist olarak kalması gereken biriydi solistlik olmuyo.

Hafta sonu Depeche Mode konserine gittik, muhtesemdi. :D Onlar'dan once Pamela ve Santaj diye bir grup cikti. Santaj'dan :x hicbirsey anlamadik ama Pamela harikaydi. Santaj yerine de Pamela daha uzun sahnede kalsaydi cok mutlu olurduk ya neyse... Ankara'dan gunu birlik gidip, ertesi gun otobusten inip direk ise gitmemize degdi fazlasiyla.... Tum ekibine tesekkurler.

Pamela konserleri devam ediyor...

Redd - Pamela - Kargo
18 Ağustos Cuma 20:30
Termera Aspat Beach Club

Pamela / Çeşmealtı
19 Ağustos Cumartesi 22:00
Çeşmealtı Club 33

Pamela / Dikili
24 Ağustos Perşembe 22:00
Dikili Iyra Club

Pamela / Kuşadası
25 Ağustos Cuma 22:00