Objektif

Bu albümde biraz daha teknik öğeler ortaya çıkacakmı acaba? Gördüğümüz kadarıyla oldukca sağlamsınız abi. Bunu çok merak ediyorum. Cevaplandırırsanız çok menun olurum. Çok teşekkürler. :metal

-..stüdyoda sabahlıyoruz denebilir...ama hakanın kendi işleride var.çok yogun yani...
-teşekkürler. elbette tekniği ortaya çıkaran parçalar var bazı şarkılar süprizlerle dolu ama klasik objektif formatının fazla dışına çıkmadık..

(Taner) hocam ben erkan bu site icin mail atmısınız ben sehir disindaydım gereklı bılgılerı goruselım ben hallederım sorun olmaz bu arada barısa rocktaki performansınız gercekten cok ıyımıs sizede bu yakısır :) neyse hocam bu konuyu arayın konusalım bol ritimli günler

sevgili Vecdi üstad ve arkadaşları...Çalışmalarınızı canı gönülden izlemekteyiz..Başarılarınızın devamını dileriz...
Dediin gibi Vecdi Abi , :metalhead ROCK&ROLL!!! :metalhead

Taner abi çok iyisin abi. Öncedende dediğim gibi abi, biz oraya 4 davulcu geldik ve sana yemin ediyorum ki, siz çıktığınızda bir anda sound değişti acaip bir rüzgar falan esti. Konserde seni ve bulutsuzluk özlemi nin davulcusu Utku abiyi büyük zevkle izledik. Aşmışsınız abi :taptim

Albüm gözümde tütüyor valla :metal Elemanlar çok iyi çalıyor(Hele Volkan:) Vecdiabi zaten sesiyle yer göğü inletiyor. Albüm müthiş olursa hiiiiiiiiiiiiiç şaşırmayın derim ben. :LOL: Vecdi baba sesinde Cem Babayı görüyorum. Başarılarınız devamını acilen diliyorum!!!

Herkese selam. İtiraf etmeliyim kiuzun zamandır yazmıyorum. Ama burayı bile özlemişim. Forumda neler neler olmuş böyle? Yöneticileride en az Objektif elemanları kadar kadar düşünmek gerek bir yerde. Onlarında işi zor. Biraz daha öz veriyle yazmalıyız sanki dimi :LOL: ?
Sevgili Vecdi abi ve inanılmaz üstü müzisyen dostları? Sizi çok özledim. Albümünüzün çıkacağını öğrendim o kadar mutluyum ki şu anda anlatamam. Benim için çok ayrı bir yeriniz var. Özellikle Vecdi abi. Bir türlü tanışma fırsatım olmadı kendisiyle. Ellerinden öpüyorum. Seni çok özledik. Umarım sizi daha sık aralıklarla tv'de izleyebilme imkanımız olur. En çok bunu istiyorum. Birde İlker arkaaşımız site işlerini çok yavaş yürütüyor. Bir gelişme olucak mı artık? Hepinizi canı gönülden tekrar kutlar ve başarılaınızın devamını dilerim.

Sizi çok seven, Meltem Dağ.

Sizi tekrar konserde izlemek için herşeyi verirdim. Çok bekletmeyin olurmu? Taneeer beni unutma :roll: Hani Kartal'da görmüştük ya beni hatırladınmı? Hayranların aşırı dozda haberin ola! Bu arada forumdakilerden bahsetmiyorum ha :D Bence çok iyi bir müzisyensin ama tek kötü yanın çok fazla mütevazisin :p
Objektif elemanları yenialbümde bizi uçurmanız dileğiyle.......
Böyle yazılmış bu künyeeeeeeeeeeeeeeee :!:

Geri