Objektif

Taner...

Sevgili Objektif üyeleri site çok güzel. Resimler bir harika. Forum eklenecek mi?
:roll: :roll: :roll: Taner :roll: :roll: :roll: Yazıcakmısın?Konder ne zaman?

Site için çok direndik ama sonunda başardık dimi? :LOL:
Çok teşekkür ederim herkesin adına burdan. Özgeçmişlerde çok iyi. Birde forum olacakmı sitede? Saygılarımla İlayda. :p

sevgili mooneyesto konserlerde daha önce ibanez jem , fender stratocaster richie sambora, gibson les paul bullseye zakk wylde, kramer, jackson caliyordum simdi daha cok jackson u kullanıyorum .
herkese sevgiler 8)

Re: selam

ipek_ demiş ki:
volkan_objektif demiş ki:
:) HERKESE merhaba...sevgili Aysun;İlkerin gönderdiğimiz resim ve binumum materyalleri en kısa zamanda değerlendiriceğinden hiç kuşkum yok.. :)

Sitenin yenilenmesini nasıl bir sabırsızlıkla beklediğinizi biliyorum.bizde ayını sabırsızlık içindeyiz.Ancak çıkacak yeni albümün heycanı doğal olarak bunu bastırıyor. :LOL: Ayrıca bildiğiniz gibi "barışarock" konserinden hemen sonra albüm çalışmalarına başladığımız için elimizde o konser dışında resim yok.mazur görün :cry:

İyiki sizlerle düşünce alışverişini sağladığımız,birbirimizi tanıdığımız bir forum var..
Konserlerde buluşmak üzere(albüm bitsin).. rocker kalın... 8)
Bu arada sevgili aysun...site değiştirilirken ilk isimlerden başlanıcak ;)

Yei albümün adı ne olucak?
Vecdi baba albümün adı ve çıkış tarihi tam olarak ne zaman?

Albüm!

Selam herkese. Forum gene kitlendi bi ara. Nihayet açıldı tekrarda kavuşduk yahu. Korkmuşduk valla. 8O
Vecdi abi albümü dört gözle bekliyorum 8O 8O 8O
Enstürüman kayıtları bittimi? Albümü ne zaman çıkaracaksınız?
Yani tarih verebiklirmisin abi?
8O
Saygılar...

Selamlar Objektif Dostları.Davulların kayıtları bitti sayılır.13 Parça çaldık.1-2 gün içinde Başatın Bas kayıtları başlayacak.Barışa Rockta çaldığımız Yuh'un yeni versiyonunu da kayıt ettik.Çok güzel bir senfonik düzenlemeyle birlikte Green Peace'e sunmayı düşünüyoruz. Ona özel bir klip çekme durumuda olabilir.Barışa Rock seyircileride görüntüleriyle eşlik edecekler. Yayınlamazlarsa en azından bizim siteye koyarız. Albüm bittiği anda sizlere sunacağız merak etmeyin. :D Bu arada yepyeni ve daha geniş boyutlu bir siteyle bir kaç gün içinde huzurlarınızdayız.Forum'da olacak. Herkese tekrar selamlar...Vecdi Yücalan..Objektif :metal

objektif demiş ki:
Selamlar Objektif Dostları.Davulların kayıtları bitti sayılır.13 Parça çaldık.1-2 gün içinde Başatın Bas kayıtları başlayacak.Barışa Rockta çaldığımız Yuh'un yeni versiyonunu da kayıt ettik.Çok güzel bir senfonik düzenlemeyle birlikte Green Peace'e sunmayı düşünüyoruz. Ona özel bir klip çekme durumuda olabilir.Barışa Rock seyircileride görüntüleriyle eşlik edecekler. Yayınlamazlarsa en azından bizim siteye koyarız. Albüm bittiği anda sizlere sunacağız merak etmeyin. :D Bu arada yepyeni ve daha geniş boyutlu bir siteyle bir kaç gün içinde huzurlarınızdayız.Forum'da olacak. Herkese tekrar selamlar...Vecdi Yücalan..Objektif :metal

Of Vecdi baba. Ağızından bal akıyor valla :LOL: Yeni düzenlemeyi dinledikten sonra sanırım artık hayatta olmayacağım :metal :twisted:

Çok az kaldı çok. Kopacağız :metalhead Green Peace görüntüleri eşliğinde klip çakarseniz zaten artık tamamdır yani. Sizi daha kimse tutamaz. Taner baba? Nerdesin abi ya :(

Rock and rock and rock 8)

Taner neden bu kadar habersiz bıraktın? Çok yoğunsun tahmin edebiliyorum ama lütfen yaz olur mu? Birde ben Künye albümünü sitenizden neden tekrar indiremiyorum? Bir problemmi var acaba? Teşekkürler. Taner? Bekleyeceğim... ;)

Re: Site.

jemssh demiş ki:
İlker site için teşekkürler.

şu anki site için teşekkür ediyorsan asıl teşekkür etme inceliğini gösterdiğin için ben sana teşekkür ederim.

yeni site için teşekkür ediyorsan sitenin yeniden yapılacağını bende forumlardan öğrendim dolayısıyla sanırım siteyi başka bir kişi (kurum) yapıyor artık. Bitince onlara teşekkür edersiniz

Geri