Objektif

Kalite işler yapıyorsunuz.Kalitelisiniz.En önemli faktör bence.Yazdığınız cevaplardan belli.Albüm çıktığında en mutlu günüm olacak. :twisted:

ayrıca objektif grubunun davulcusu taner keser de şahsen tanıdığımız inanılmaz mütavazi efendi candan bir insandır müzikal yapısına hiç deyinmiyorum zaten bilenler taneri bilir bilmeyenlerede ne diyeyim yazık ... mutlaka bi objektif konserine gidip izleyin derim

kola demiş ki:
ayrıca objektif grubunun davulcusu taner keser de şahsen tanıdığımız inanılmaz mütavazi efendi candan bir insandır müzikal yapısına hiç deyinmiyorum zaten bilenler taneri bilir bilmeyenlerede ne diyeyim yazık ... mutlaka bi objektif konserine gidip izleyin derim

:D Selam Kola. Taner'i tanımanız büyük şans 8) Sizin yerinizde olmak isterdim açıkcası. Ayrıca bencede mutlaka mutlaka bi objektif konserine gidip izlenmeli Taner. Zaten tanıyan o kadar insan var ki şu anda... :LOL:

-OBJEKTİF-

Sevgili Objektif, bazı yazılarımız altına ismilerimizi yazıyoruz ve yanlarına similer kullanıyoruz diye uyarı aldık. Bu tabiki bizi çok üzdü. Siz bizim isimlerimizi biliyorsunuz nede olsa artık. Sizi çok seviyoruz ve albümü heyecanla bekliyoruz. Ayrıca sevgili İlker, şu ana kadar Objektif için yaptığın tüm çalışmalar için çok teşekkür ederiz arkadaş. Çok iyisin. Cafemizin dört bir yanını resimlerinizle kuşattık. Özellikle Taner ve Başat'ın resimleri rövaşda.

Saygılarımızla, CAFE METRO

Sevgili Mert;albüm kayıtları devam ediyor..başat bas kayıtlarını yapıyor şu sıralar. :p
Bu arada beşiktaşa geçersem uğrayacağım ilk yer "cafe metro"olacak..

Sanırım alüm çalışmalarından sonra uzun ,zorlu ama konser dolu bir süreç bizi bekliyor..Birlikte coşucaz. 8)
Sevgili "kola"elemanları bizi onure ettiniz.teşekkürler.Tüm yol arkadaşlarına şimdiden sevgiler..(yozgatada)

volkan_objektif demiş ki:
Sevgili Mert;albüm kayıtları devam ediyor..başat bas kayıtlarını yapıyor şu sıralar. :p
Bu arada beşiktaşa geçersem uğrayacağım ilk yer "cafe metro"olacak..

Sanırım alüm çalışmalarından sonra uzun ,zorlu ama konser dolu bir süreç bizi bekliyor..Birlikte coşucaz. 8)
Sevgili "kola"elemanları bizi onure ettiniz.teşekkürler.Tüm yol arkadaşlarına şimdiden sevgiler..(yozgatada)

Selamlar. Volkan albüm baya bir yol gelinmiş. Çok iyi abi. :p :p :p
Sabırsızlanıyorum. Vecdi baba özledik seni :twisted:

Merhabalar,
Hayirli olsun yeni album kayitlarindasiniz ama bizde gulu seven dikenine katlanir hallerindeyiz.
neden mi ?

Tamam kayitlardasinizda Bizde studyo ya giremiyoruz be kardesim. Kapamisiniz Sound Music Center'i gelip Vecdi abiyide goremiyoruz.Dandik studyolarda telef oluyoruz...

Ama olsun biz gulu seviyoruz ve dikenine seve seve raziyiz. :)

Bu arada Volkan hocam bende kartal'dayim.hemserim benim.. 8)

(taner) hocam kalitenizi baya ortaya cıkarmısınız objektıfte basarılarınızın devamını dilerim bide internete gırersenız sıte olayını konusalım bayadırda gorusemıyoruz hem konusuruz size iyi calişmalar cok saglam bır album beklıyoruz

bol ritimli gunler

Objektif: :idea:

Objektif: :idea:
Efsane bir grup,
Gerçek ötesi,
Cool,
Özverili,
Değerlere hakim,
Saygılı,
Geniş bakış açısı,
Fazla deneyim,
Karizma tavanı,
Müzikalalite,
Yaşayan efsane,
Düzgün kişilik,
Yetenek,
Azim,
İstek ve dirayet...........

sevgili objektif..umarım verdiğiniz emeğe değicek bir değişim yaşanır müzik piyasasında.artık sizin gibi gruplar giderek azalıyor.yeni albümünüzün yanısıra yeni grup elemanlarınızlada konuşulucaksınız.buna hiç süpe yok.sevgiler...

Herkese selamlar :metal Bu albümünün hattinden fazla iyi olacağına inanıyorum. Çünkü adamlar bu işi çok iyi icra ediyor ve sound :twisted:
Hakanın gitarı Tanerin eşssiz tekniği, Başatın duruşu. Senden çok şeyler bekliyoruz Volkan kardeş. Umarım klavye kayıtları başlamadan bu yazıma bir göz atarsın. Ben hep senin olduğun grup gibi bir grupda klavyeci olmak istemişimdir. Ama olmadı. :? Sen bence çok şanslısın. Zaten çalışında gayet iyi. Kendini ifade etmelisin. Bir kere ekip çok iyi zaten. Sana çok güveniyorum Volkan. Başarılar kayıtda.
Saygılar

Geri