Objektif

objektif'e ait videoların özel olduğunu düşünenlerdenim. klip filan olabilir ama konser videosu denilince durup düşünmek gerekir. kolayca paylaşılmamalı kanısındayım.

Arkadaşlar merhaba..kayıtlar ve bireysel çalışmalar oldukça zamanımızı alıyor ama zaman buldukça yazmaya devam edicez size...beklentileri karşılıyacağına inandığım bir albüm geliyor arkadaşlar..

bu arada sinan arkadaşımızın söyledikleri sanırım yanlış anlaşılmış...kendisi bizim dostumuzdur..

yeni yüzler var ..onlarada merhaba!

volkan_objektif demiş ki:
Arkadaşlar merhaba..kayıtlar ve bireysel çalışmalar oldukça zamanımızı alıyor ama zaman buldukça yazmaya devam edicez size...beklentileri karşılıyacağına inandığım bir albüm geliyor arkadaşlar..

bu arada sinan arkadaşımızın söyledikleri sanırım yanlış anlaşılmış...kendisi bizim dostumuzdur..

yeni yüzler var ..onlarada merhaba!

Albümü çok merak ediyorum dostum...

Öncelikle Taner çok başarılı bir müzisyen :taptim
Zaten forumda ona karşı bir saldırı da yok. Olamaz da zaten :twisted:

Objektif'e bir sorum olcak... Albüm bu sene çıkacak mı 8O

:)

Merhaba Taner abi ve Objektif'in saygı değer elemanları:

Taner abi sitenizdeki fotoğraflarında Bülent Ay ile birlikte olan fotoğrafın çok iyi. Hatırlarmısınız bilmem ama bir süre önce Taner'i çok yakında Bülent Ay ve onun gibi değerli müzisyenlerin yanında göreceğimizi yazmışdım. 8) Çok daha fazla başarılı olacaksın Taner abi. Yeni jenerasyonsun ve bu sözümü sakın yabana atma abi :taptim

Vecdi abi hep sizinle olsun... :metal

Herkese selam. Arkadaşlar lütfen bana Taner ile ilgili özel mesaj atmayın. Ben rodisi değilim. Teklif ettim ancak daha rodisi olamadım. Konuşduk bu konuyu kendisiyle. Ancak rodisi DEÐİLİM!

Taner abi seni özledik abi :metal

Merhaba

Herkese merhabalar.
Ben Taner abinin büyük bir şerefe ulaşmış öğrencilerindenim.Burda olmak bile bana gurur veriyor. Taner abi ile ne kadar gurur duyulsa azdır.Kendi çabalarıyla birçok şeyi başarmış bir insan. Benim gözümde bir idol.Müziğe ve ona verilmesi gereken saygının bilincinin uç noktalarına ulaşabilmiş insanlardan biri. Huzurunuzda Vecdi Yücalan'a seçiminden dolayı çok teşekkür ediyor ve saygıyla ellerinden öpüyorum.O bugüne kadar yokdan var etmeyi başarmış bir insan. Hakkında çok şey okudum ve dinledim. Vecdi abi geçmişdeki gibi çok fazla büyük işlere imza atacağınıza hiç şüphem yok. Yeni grubunuz rock piyasasında fırtınalar estirecek.
Sevgilerimle :D
Sude Duru.

Re: Merhaba

sude23sude demiş ki:
Herkese merhabalar.
Ben Taner abinin büyük bir şerefe ulaşmış öğrencilerindenim.Burda olmak bile bana gurur veriyor. Taner abi ile ne kadar gurur duyulsa azdır.Kendi çabalarıyla birçok şeyi başarmış bir insan. Benim gözümde bir idol.Müziğe ve ona verilmesi gereken saygının bilincinin uç noktalarına ulaşabilmiş insanlardan biri. Huzurunuzda Vecdi Yücalan'a seçiminden dolayı çok teşekkür ediyor ve saygıyla ellerinden öpüyorum.O bugüne kadar yokdan var etmeyi başarmış bir insan. Hakkında çok şey okudum ve dinledim. Vecdi abi geçmişdeki gibi çok fazla büyük işlere imza atacağınıza hiç şüphem yok. Yeni grubunuz rock piyasasında fırtınalar estirecek.
Sevgilerimle :D
Sude Duru.

Hepsi çok iyi müzisyenlerdir... 8)

Geri