Objektif

Konser ne zaman olacak? Ben şu anda Çanakkale'deyim. Birkaç gün önceden haberdar edebilirseniz çok mutlu olurum.

Saygılar.

selimoncugoz demiş ki:
Merhabalar. Ben Selim Öncügöz.
Sayın Taner Keser hakkındaki düşüncelerimi sizlerle ve Objektif ile paylaşmak istiyorum.
Kendisiyle birkez arkadaşım vasıtasıyla tanışma fırsatım olmuştu ancak beni hatırlayacağını pek sanmıyorum çünkü
bu 2000 senesindeydi. Avrasya isimli bir grupları vardı. Yanlış hatırlamıyorsam bir türkce rock cover grubuydu ve Kadıköy shaft clubda sahne alıyorlardı.
Ancak şunu sözylemeliyim ki grup sahnede muhteşemdi. Çaldığı coverları kasetten çalınıyormuş gibi dinlediğimizi
çok net hatırlıyorum. Grubun sahnedeki performansı ve izleyiciler üstündeki etkisi inanılmazdı. Bir süre sonra
sahneye Cem Karaca'nın da çıkması ile grubun görsel şovu muhteşemin üstüne çıkdı. Ben ve arkadaşlarım sahnede sadece davulcu ve basscıya kitlenmişdik. Birde rahmetli, büyük üstad Cem Karaca'ya tabiki. Kısacası Taner'i biz zaten keşfetmiştik:) Şimdi ise Objektif gibi köklü bir grupda, Vecdi Yücalan gibi bir sesin arkasında baget sallamasına hiç şaşırmadık.
Faklı tarzı, kaliteli müzisyen kimliği ve kişiliği ile daha yeni yeni tanıştığımız genç jenerasyon müzisyeni olan,
Taner Keser'in bundan sonrada başarılı işlere imza atacağına yürekten inananlardanım. Şu bir gerçek ki bu ülkede müzisyenlik adınada
yeni yüzlerin olması gerektiği kanısındayım. Ama bu katagoriye, bu insanlar gibi emek veren ve müziği yaşayan müzisyenlerin
girmesi gerektiğine inanıyoruz. Bir müzisyen olarak, bu insanların başarısı benimde başarımdır düşüncesindeyim ve bu
platformda bu konuların tartışılması ve fikir alışverişi yapılması taraftarıyım. Hem Objektif başlığında hem diğer başlıklarda. Sevgi gösterileri olacaktır elbette. Bundan da abartılmadığı sürece kimse
rahatsız olmamalıdır bence. Sonuç olarak bu sadece Objektif ile ilgili bir konu değildir.

Albümünüzü bizde herkes gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Teşekkürler, Saygılar.

Bu bilgileri bizimle paylaştığın için çok teşekkürler. Taner çok iyi bir müzisyen ve önü çok açık. Objktif grubunun diğer elemanları içinde bu böyle.

Memnın olduk Selim.

Saygılarımızla, Cafe Metro.

Re: Merhaba sevgili Objektif dostları;

Taner_Keser_Objektif demiş ki:
Merhaba sevgili Objektif dostları;

Her zaman ki gibi sizden ricam site yöneticilerinin kurallarını dikkate almanız. Forum Kurallarına uyalım.
Bu konuda duyarlı olcağınızı bildiğimiz için şimdiden hepinize teşekkür ederiz. Albüm çok yakında tamamlanıyor.
Karşınıza çok iyi çıkacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Yakında konserlerimizde başlayacaktır.
Haberleri ve yenilikleri www.objektifonline.com'dan takip edebilirsiniz. Teşekkürler.

Sayın "selimoncugoz"; Seni hatırlıyorum. Yoğun bir arkadaş grubunla Shaft'a sık sık geliyordunuz. Hakkımdaki düşüncelerin

için çok teşekkür ederim. Yakında konserlerimiz başlayacak. Görüşmek ümidiğle. Teşekkürler.

Sayın "mertizli"; Bülent Ay benim için bir ilham kaynağıdır ve Türkiye'de gurur duyulan işlere imza atan nadir rastlanan,

kaliteli bir müzisyendir. Teşekkürler.

Sayın gulhaneser"; Davul kayıtları, gecelerce çalışarak bol çay ve kahve aralıklarıyla kısa sürede tamamlandı. Teşekkürler.

Sayın "selinnn"; Künye albümünü www.objektifonline.com adresinden indirebilirsin. Teşekkürler.

Sevgili arkadaşım "erqan"; Albümden şüphen olmasın. Teşekkürler.

Sevgili dostum "fusion78"; Her ne kadar yanlış anlaşılsada doğrudan yanadır. Teşekkürler.

Sevgili öğrencim "sude23sude"; Düşüncelerin ve fikirlerin için çok teşekkür ederim. Eksik olma. Teşekkürler.

Kişisel eleştiri ve sevgilerini benimle paylaşan can dostum "kola", arkadaşım Queen of Metal", "tattomme",

"aysunozdemir1980", "mertizli", "elcinas", "ozancankul", "Berk",
"aysenur80", "selen4" 'e ve tüm Objektif yolcularına

SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Yakında görüşmek üzere...

Taner çok özledik seni :cry:

Konser Provalarına başladık.Bu arada albüme yoğunlaştık ve bitirmeye çalışıyoruz.Konser isteklerinin yoğun olması çok güzel.Şu anda o iş içinde çalışamalarımız sürüyor.Ama biraz daha sabır.Konser Konser diye koşturursak bu albüm seneye kalır.Biz artık çıksın diyoruz.En yakında görüşmek dileğiyle..Vecdi Yücalan...Objektif :metal

objektif demiş ki:
Konser Provalarına başladık.Bu arada albüme yoğunlaştık ve bitirmeye çalışıyoruz.Konser isteklerinin yoğun olması çok güzel.Şu anda o iş içinde çalışamalarımız sürüyor.Ama biraz daha sabır.Konser Konser diye koşturursak bu albüm seneye kalır.Biz artık çıksın diyoruz.En yakında görüşmek dileğiyle..Vecdi Yücalan...Objektif :metal
biz de sabırsızlıkla bekliyoruz albümünüzü.kolay gelsin. ;)

canlı performansını ilk kez barışa Rock ta seyrettiğim grup.Muhteşemdin.yüreklerinize sağlık.ve o gitarist.hocam bu msjı okurmusun bilmiorum ama Allah aşkına senin parmaklarında kemik yokmu yaa :) onasıl gitar çalış öle salyalarım akarak seyrettim seni.eline sağlık

Rockstar....

happy birthday cowboy.....!!!!!! tüm hayallerinin gerçek olması dileği ile..... bassından, saçlarından, cowboy çizmelerinden asla vazgeçme......

Selam arkadaşlar..
Konser çağrılarınızı ve beklentilerinizi okuyoruz.hazırlıklar hızla sürüyor.barısarock konserinde içimizi dolduran heyecan katlanarak çoğaldı.yani bizde sizinle tekrar buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

albüm kayıtları bitti desem yanlış olmaz heralde.sanıyorum bitek okumalar kaldı.

Repertuar da künye albümünün yanısıra,yeni parçalara da yer vericez.Birbirinden yetenekli olduğuna inandığım grup arkadaşlarımla:p iyi bir perpormans vermek için elimizden geleni yapıcaz.Tabi Vecdi YÜCALAN önderliğinde...

objektif demiş ki:

Abi albümünüz bir çıksın dah birşey istemem ben.

noSurprises demiş ki:
objektif demiş ki:
biz de sabırsızlıkla bekliyoruz albümünüzü.kolay gelsin. ;)

Benim sabrım kalmadı :cry:

objektif iyidir,iyi...toplumsal sorunlara değinen şarkı sözleriyle vecdi yücelanın yeri ayrıdır bu alemde...hard rock deyince kramp,whısky,dr.skull,devil,hazy hill ve objektif geliyor ülkemden aklıma...90daki'' tımarlı hastane'' çok önemli albümdür bence de klasik heavydir bu albüm...fahişe isimli şarkı o dönemin koşullarında sanırım rtükten geçmedi fosforlu isminde albümde yer aldı...bütünüyle iyi bir albümdü tımarlı hastane...whısky-babannenin daha önce çıktığını düşünürsek 80li yılların sonunda biz de de rock albümlerinin varlığına kanıt...93teki hayal ve yaşam albümü hard rocktı ve objektif soundunu iyice yansıtıyordu...özel çocuk ve şizofreni yollarını çok beğenmiştim ben...96daki kuşkular bütünüyle ısınamadığım bir albümdü...mahkumları saymazsak...yine de belli standartların üstündeydi ama ben çok tutmadım diyelim... :roll: 2000de künyeyi çıkartan objektifin bu albümünde ihanet-cinayet-ihanet benim çok beğenimi kazanmıştı...yuh,künye,teknoloji daha yoğun şarkılardı...
5.albüm gelsin artık beklemedeyim...objektiften kötü bir şey gelemez zaten...

bütün kış işedikleri denizlere
yazın yüzmeye gidenlere yuh sana da yuh bana da yuh yuhhhhhhh...

adres her daim paronoid,master of reality ve sabbath bloody sabbath!!!
long live rockn rollllllll :twisted: :twisted: :twisted:

Geri