Objektif

:)

objektif demiş ki:
Sevgili Aysun Özdemir 28 Aralıktaki Shaft konseri görüşmeleri sürüyor demiştim. Hiçbir zaman Shaft'ta konser şu tarihtedir demedim. Sadece DNA konserini vereceğimizi yazdım lütfen yazdıklarımı düzgün şekilde okuyunuz diğer kişilerinde kafalarının karışmasına sebep olmayınız.
Selamlar
Vecdi

Vecdi abicim doğanın kanunu gibi bu işte :)
Orda olacağım 8)

Evet ben küçük bir uyarıda bulunmak isterken biraz sert bir davranış içinde kaldığımı hissettim.Sonuçta Aysun Özdemir ve rock kumpanyası bizim bu forumda Objektif olarak en çok destek gördüğümüz ve cana yakın bulduğumuz bir ekiptir.Eğer istemeden kırdıysak özür dilemeyi'de biliriz.Onların ısrarları ile biz Konser vermeye karar verdik.Bizler sizlerle ve onlarla ogün DNA 'yı yıkacağız.Rocker kalın.... :metal

objektif demiş ki:
Evet ben küçük bir uyarıda bulunmak isterken biraz sert bir davranış içinde kaldığımı hissettim.Sonuçta Aysun Özdemir ve rock kumpanyası bizim bu forumda Objektif olarak en çok destek gördüğümüz ve cana yakın bulduğumuz bir ekiptir.Eğer istemeden kırdıysak özür dilemeyi'de biliriz.Onların ısrarları ile biz Konser vermeye karar verdik.Bizler sizlerle ve onlarla ogün DNA 'yı yıkacağız.Rocker kalın.... :metal

Siz sert davranmadınız abicim. Doğruları söylediniz. Rock'n Roll in DNA!

Bu konuyu burada kapatalım.Gereksiz yere kimseye suçlamalarda bulunmayalım.Bizler hepinizi seviyoruz ve bir okadarda saygı duyuyoruz.Lütfen bu konuyla ilgili bir yorum duymak istemiyorum.Selamlar...Vecdi..

deli_davsan demiş ki:
Sanırım bir yanlış anlaşılma durumu var :) sanal ortamda böyle şeyler olabiliyor.zaten konserin nerde olduğu önemli değil.önemli olan konserin OBJEKTİF konseri olması.SHAFT veya DNA objektif sevenlerin yer ayırt etmeden konserde objektifi yanlız bırakmayacağına eminim ben.Kaldıki;Taner,Başat,Volkan,Hakan ve Vecdi baba hangi koşulda olursa olsun izlenmeye değer müzisyenler.bütün objektif elemanlarına konserde şans diliyorum.her ne kadar ihtiyaçları olmasada ;)

Mersinden sevgiler...
Kaldıki;Taner,Başat,Volkan,Hakan ve Vecdi baba hangi koşulda olursa olsun izlenmeye değer müzisyenler. :taptim

Devasal bir konser olcak !!!

Vecdi abi özel olmassa eğer öğrenmek istediğim birşey var, albüm kayıtlarında hangi stüdyo ile çalışıyorsunuz?,

Teşekkürler...

Herkese merhaba. Vecdi abi selamlar. Sen ve Volkan dışında Taner ve diğer elemanlar neden yazmıyorlar artık? Rencide edici birşeymi oldu?Merak ediyorum. Lütfen yazsınlar olurmu?Sen lidersin.Seni dinlerler:)
Sevgiler...

Sevgili Gülhan.Yazılanları okuduklarını biliyorum.Yakın zamada yazarlar.Hem Konser hemde Albüm çalışmaları onlarda zaman bulamıyorlar.Sizlere mahcup olmamak için gece gündüz çalışıyoruz.Selamlar..Vecdi..

Merhaba Vecdi abi.

Selam yer yüzündeki olağan üstü sesin sahibi.Nasılsın abi? Senin şarkılarınla büyüdük abi- Hayal ve yaşam! Tımarlı hastane- Hele o künye 8) Objektifin bu son zamanlarda bu kadar başarıya ulaşması ve turkrock.com gibi dev bir sitede sürekli başı çekmesinin sebeplerinden en önemlisinin Taner ve Başat olduğuna inanlardanım :) Onlara bir fırsat verdin ve başardılar bunu diye düşünüyorum. Eğer yanlışsam düzelt beni Vecdi abi. Saygılar sunarım abicim.

?

kulhanbeyi demiş ki:
Selam yer yüzündeki olağan üstü sesin sahibi.Nasılsın abi? Senin şarkılarınla büyüdük abi- Hayal ve yaşam! Tımarlı hastane- Hele o künye 8) Objektifin bu son zamanlarda bu kadar başarıya ulaşması ve turkrock.com gibi dev bir sitede sürekli başı çekmesinin sebeplerinden en önemlisinin Taner ve Başat olduğuna inanlardanım :) Onlara bir fırsat verdin ve başardılar bunu diye düşünüyorum. Eğer yanlışsam düzelt beni Vecdi abi. Saygılar sunarım abicim.

Sana katılıyorum arkadaşım.Vecdi abi hazır buradayken ona bir sorum var. Vecdi abi Hakan dışında yeni ekibi oluştururken nelere dikkat ettiniz? Elemanları hangi kriterlere göre seçtiniz?Özellikle bu kadar kısa zamanda bu insanlar bu işi nasıl başarıyor? Saygılar-Teşekkürler.

Teşekkürler iltifatlarınız için.Anladığım kadarıyla sıkı takip ediyorsunuz.Öncelikle şunu söylemek istiyorum.Ben geçmişte çalıştığım arkadaşlarıma sound konusunda laf söylenmesine karşıyım.Birde farkı nereden anladığınızı hep merak ediyorum.2000 yılındaki Künye albümünde bu ekipten hiç kimse yok.O albümde Gitarları.Cankut Bayhan Faruk Kavi ve ben çaldım.Bas gitarı Umut Arabacı ,Davulu da Alişan Topaloğlu çaldı.2001 yılında çeşitli sebeplerden dolayı o ekiple yollarımız ayrıldı.Daha sonra Gitara Hakan Şavklı ,Bas Gitara Çağatay Ateş,Davula da Alpay Şalt geçti.O ekiple Türkiye turnesi yaptık. 2 Barışa Rockta'da o ekip vardı.Aynı zamanda bu yeni yaptığımız albümün 6 parçasında Alpayın ve Çağatayın katkıları vardır.Şu anki Kadro ise 3-4 ay evvel kurduğumuz kadrodur.Bu kadar mükemmel insanı bir araya getirmek bir inancın sonucudur.O parçaları yazan çizen ben olduğum içinde ekipe anlatmak zor olmuyor.Zaten onların içindeki enerjide birleşince ortaya böyle sonuçlar çıkıyor.Daha sonra bu yeni ekiple enson Barışa Rock Konserini çaldık ve 5. Albüme girdik.İnanılmaz bir uyum yakaladık.Volkanın sihirli parmakları,Başatın dinamizmi,Tanerin dövdüğü Davul ve Hakan şavklının virtiyöz beyni ortaya öyle bir saund çıkartıyorki......Eh banada bu inşaatın üzerine çıkıp aklımdakileri söylemek kalıyor :metal ....Selamlar..Vecdi Yücalan..Objektif.... :metal

000.jpg

Konser Afişimiz.Sadece İstanbulda asılacağı için diğer Objektif Dostlarıda görsün istedim. :metal

Geri