Objektif

objektif demiş ki:
000.jpg

Konser Afişimiz.Sadece İstanbulda asılacağı için diğer Objektif Dostlarıda görsün istedim. :metal

Çok iyi ya! Hepiniz harika çıkmışsınız Vecdi abi. RockStar 8)
Ancaaak bir tane imzalatmadan o akşam Kemancıdan çıkamazsınız!

objektif demiş ki:
:metal KONSER.....Yer Taksim DNA Live..... :metal

Herkese selam.Sonunda yoğun isteklerinizi kıramayarak Konser kararı aldık.25-Aralık Pazar akşamı saat 20.30'da Taksim DNA 'yız.Adres..Kemancı Bar orta kat.Sıra selviler Caddesi .69/2 Taksim.Rezervasyon tel:0212-293 63 40-42....
Bekleriz.... :D

:metal KONSER.....Yer Taksim DNA Live..... :metal

-Destanın ikinci bölümünde buluşmak üzere-

Herkese merhaba :)

Merhaba sevgili Objektif dostları;

Her zaman ki gibi sizden ricam site yöneticilerinin kurallarını dikkate almanız. Forum Kurallarına uyalım.
Bu konuda duyarlı olcağınızı bildiğimiz için şimdiden hepinize teşekkür ederiz. Albüm çok yakında tamamlanıyor.
Huzurlarınıza çok iyi bir çalışmayla çıkacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.
Haberleri ve yenilikleri www.objektifonline.com'dan takip edebilirsiniz. Teşekkürler.

Sayın "rockheponde; Konserimiz 25.Aralık.2005 tarihinde, saat 20:00'de, Orta Kamncı / DNA'da olacak. Teşekkürler.

Sayın "metinmy"; Albüm yakında piyasada olacak. Az kaldı. Teşekkürler.

Sayın "suhakarakas"; Masterwork zilleri kullanıyorum. (http://www.masterworkcymbal.com) Teşekkürler.

Kişisel eleştiri ve sevgilerini benimle paylaşan can dostum "kola", arkadaşım Queen of Metal", "gulhaneser",

"aysunozdemir1980", "mertizli", "Berk",
"rokandandandroll", "tattoome", "formattt", "gulsensen", "foolforyourloving", "selimoncugoz", "ozancankul", "selinnn", "deli_devsan", "kulhanbeyi", 'a ve tüm Objektif yolcularına

SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Yakında görüşmek üzere...

Saygılarımla; Taner KESER.

Geri